ZAGŁOSUJ NA KSIĄŻKI

GŁOSUJ I ZYSKAJ RABAT 10%
Po zaznaczeniu min. 5 ciekawych wg. Ciebie tytułów, podaj e-mail, na który otrzymasz ZA DARMO promocyjnego e-booka oraz naliczymy Ci dożywotni RABAT 10%
Na koniec zatwierdz - GŁOSUJ

Partnerzy:

DOMENY UBEZPIECZENIOWE YouTube_Zdrada_AleHistorie.pl

Panel powiadomień

ZYSKAJ extra 15% RABATU!

Przekażemy Ci kolejne 15% rabatu, ale mamy małą prośbę. Pozwól nam zaprosić innych czytelników. Być może ktoś z Twoich znajomych znajdzie w naszych książkach cenne wskazówki, jak poradzić sobie w trudnych życiowych sytuacjach.

JAK ZDOBYĆ 15% RABATU? ZASADYPROSTE :-)

***********************************************************************************
JEŚLI MASZ KONTO NA FACEBOOKUKLIKNIJ TUTAJ ***********************************************************************************

JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA NA FACEBOOKU – prosimy, wpisz poniżej tylko 5 poprawnych adresów e-mail, do których wyślemy w Twoim imieniu ZAPROSZENIE do naszej e-księgarni (zobacz “LIST OD CIEBIE” obok poniższej tabeli).


SZANUJEMY PRYWATNOŚĆ TWOJĄ I TWOICH ZNAJOMYCH!
Zgodnie z naszą restrykcyjną Polityką Prywatności, podane adresy zostaną użyte tylko jeden raz (i nigdy więcej!) – wyłącznie w celu wysłania jednorazowego Zaproszenia, na które nie trzeba odpowiadać (chyba, że ktoś chce otrzymać ZA DARMO naszego e-booka o prawdziwej skuteczności diet :-)


Powyższego rabatu nie można łączyć z rabatem dla osób mających konto na Facebooku. Musisz zdecydować, którą formę uzyskania 15% rabatu wybierasz.

Adresy oddzielaj przecinkiem i spacją. Nie wpisuj tych, które nie istnieją, albo ogólnych, biurowych e-maili, gdyż system je odrzuci.

Dziękujemy!
Natasza i Marcin

  • Zwracamy się z gorącą prośbą o wpisywanie prawdziwych i nie biurowych adresów (np. z „kontakt”, „biuro” „recepcja”, „marketing”, „reklamacje”, „bok” itd.), gdyż system je odrzuci, a w innych przypadkach, w kilka sekund sprawdzi, czy nie wróci informacja o nieistniejącym adresie. Dopiero wówczas nabędziesz prawo do rabatu 15%