ZAGŁOSUJ NA KSIĄŻKI

GŁOSUJ I ZYSKAJ RABAT 10%
Po zaznaczeniu min. 5 ciekawych wg. Ciebie tytułów, podaj e-mail, na który otrzymasz ZA DARMO promocyjnego e-booka oraz naliczymy Ci dożywotni RABAT 10%
Na koniec zatwierdz - GŁOSUJ

Partnerzy:

YouTube_Zdrada_AleHistorie.pl DOMENY UBEZPIECZENIOWE

Gwarancja 100% satysfakcji lub..... zwrot twoich pieniędzy!

Podejmij decyzję zakupu w poczuciu całkowitego bezpieczeństwa transakcji.
Jeśli nie będziesz zadowolony z wyboru – zgodnie z Regulaminem poinformuj nas o tym, odeślij publikację pocztą, a niezwłocznie otrzymasz zwrot kwoty, którą za nią zapłaciłeś.

To nasza osobista gwarancja, gdyż wiemy, jak wielką życiową wiedzę zyskasz! Sprawdź to, bo nic nie ryzykujesz! Posiadamy też Certyfikat “RZETELNA FIRMA”, który wydaje Krajowy Rejestr DługówSPRAWDŹ NAS TUTAJ, po czym kliknij COFNIJ.

Marcin Blacki i Natasza Newidelska
N E W I D E A

Tymczasem, jeśli masz chwilę, prosimy o przeczytanie kilku poniższych zdań:

Nasze publikacje powstawały wiele miesięcy, a w przypadku „Jej zdrada…” i „Jego zdrada…” nawet 2 lata. Przeszukaliśmy Internet tak gruntownie, jak nie zrobił tego jeszcze nikt przed nami. Wyłowiliśmy same treściwe i często szokujące historie ludzi takich jak Ty lub osób, które znają z autopsji daną tematykę. HISTORIE PRAWDZIWE! Historie z życia wzięte, opowiedziane przez samych bohaterów zdarzeń... z naszym wstępem i komentarzami.

Otrzymujesz jednorazowo wszystko to, czego szukasz na dany temat, a czego inni ludzie sami już doświadczyli. Odpowiedzi na trudne pytania, które Cię nurtują skoncentrowane w jednym miejscu – w tej KSIĄŻCE!. Pozbawione niepotrzebnych treści, które zaśmiecają zwykle fora internetowe. Dostajesz w jednej książkowej pigułce mądrość pokoleniową tysięcy ludzi…

Sami dobrze wiemy, jaką wartość stanowi ta wiedza i doświadczenie tak wielu osób. Zgromadziliśmy to wszystko najpierw dla siebie (sami doświadczaliśmy problemu zdrady z pierwszych publikacji) a teraz uzupełniliśmy ją specjalnie na potrzeby naszych książek. Mamy pewność, że ich bogata zawartość będzie dla Ciebie nieocenionym wsparciem w zrozumieniu sytuacji, w której jesteś i w podejmowaniu dalszych życiowych decyzji. Decyzji pozbawionych błędów, których możesz uniknąć.

Ponieważ wiemy, jak wiele wyniesiesz dla siebie osobiście z formuły naszych książek, jesteśmy gotowi dać Ci GWARANCJĘ 100% SATYSFAKCJI!.

Deklarujemy więc raz jeszcze to, co powiedzieliśmy na początku:

Jeśli jakakolwiek zakupiona książka lub to, co zaczniesz czytać nie będzie Cię zadowalać, po prostu prześlij nam maila w tej sprawie. Otrzymasz list zwrotny z informacją, co należy zrobić, a następnie odeślij nam publikację w nienaruszonym stanie pocztą (podobnie e-book należy po prostu zgrać na CD i odesłać), a my zwrócimy Ci pieniądze, które za nią zapłaciłeś. Zasady odesłania publikacji i zwrotu środków na Twoje konto opisane są w REGULAMINIE w punktach od 30 do 34.

Jesteśmy przekonani, że żaden z czytelników nie będzie nadużywał tej możliwości, która jest dostępna dla każdego. My dotrzymujemy słowa!

Natasza i Marcin
oraz Zespół Księgarni
ALE HISTORIE!”