ZAGŁOSUJ NA KSIĄŻKI

GŁOSUJ I ZYSKAJ RABAT 10%
Po zaznaczeniu min. 5 ciekawych wg. Ciebie tytułów, podaj e-mail, na który otrzymasz ZA DARMO promocyjnego e-booka oraz naliczymy Ci dożywotni RABAT 10%
Na koniec zatwierdz - GŁOSUJ

Partnerzy:

DOMENY UBEZPIECZENIOWE YouTube_Zdrada_AleHistorie.pl

Jak przetrwać rozwód po Jej zdradzie?

Sprawy zaszły za daleko… i właśnie ddecydowałeś się na rozwód z powodu jej zdrady?
A może to ona wniosła pozew o rozwód, gdy wszystko się wydało, a teraz próbuje winą obarczyć Ciebie?
Nieważne kto składa papiery. Ważne, że za chwilę TO się stanie i pytanie – jak to przetrwać. Wielu mężczyzn ma z tym duży problem…

Decyzja o rozwodzie to ostateczność. Zwykle mają miejsce próby naprawienia relacji, rozmowy, płacz, różne zabiegi aby naprawić związek. Niestety, doświadczyłeś pewnie nie raz sytuacji, w której obietnice Twojej żony zostały wielokrotnie złamane, choć obiecywała Ci, że to “była pomyłka” i “już się nigdy nie powtórzy” i często “wybacz mi, kocham Cię.... wybaczysz?” itd. Ponieważ jednak są to najczęściej tylko obietnice bez pokrycia, bo panią ciągnie do nowych wrażeń – przychodzi dzień, w którym musisz podjąć męską decyzję i uciąć raz na zawsze proceder przyprawiania ci rogów. Walczyłeś, zrobiłeś wszystko, ale przegrałeś, bo ona Cię po prostu nie kocha, nie szanuje i ma w wielkim poważaniu twoje wszelkie romantyczne wysiłki, o których przeczytałeś w poradnikach pisanych przez same kobiety lub nieznających życia optymistów. Będąc na skraju wytrzymałości psychicznej, decydujesz się na ostateczne rozwiązanie, choć masz wciąż wątpliwości i… jednak po raz kolejny podejmujesz próbę... również z powodu dzieci. Dobrze wiesz, że często rozwód oznacza także rozłąkę z nimi, skazanie na “widzenia”, gdyż jak zwykle orzekają sądy w Polsce – każdy z nas wie. Decyzja pozostaje często w zakresie “widzimisię” kobiety, która zdradziła, ale będzie demonstracyjnie walczyć o dzieci, choć tak naprawdę często raczej będą jej przeszkadzać w utrzymaniu nowego partnera, który teraz jest w centrum jej zainteresowania.
Tak czy inaczej – przeczuwany koniec najczęściej niestety nadchodzi.

Droga jest trudna. Znajomi powielają plotki rozsiewane przez żonę lub jej rodzinę. Twoja rodzina nic nie rozumie, atmosfera negatywnie wpływa zarówno na psychikę, na zdrowie i na wydolność zawodową. Zaczynasz się zastanawiać, czy dasz radę to wszystko znieść, bo przecież ona “była całym moim życiem”, myślisz “jak zniosę rozłąkę z dziećmi, a na koniec zadajesz sobie pytanie, czy po tym wszystkim odzyskasz jeszcze kiedyś spokój i będziesz szczęśliwy – sam lub z kimś innym, choć kobietom długo jeszcze nie zaufasz.

Póki co czeka Cię walka w sądzie o własną godność, walka nierówna z często podstawionymi świadkami, walka z rodziną własną i jej, walka z własną wytrzymałością psychiczną... A przy tym wszystkim są Twoje dzieci, często nierozumiejące co się dzieje. Czy w imię ich szczęścia warto walczyć o utrzymanie “chorej” rodziny? A może lepiej jednak sprawić, aby mogły się wychowywać w normalnym, spokojnym, pełnym miłości domu, choćby tylko z jednym z rodziców lub na zmianę? A jeśli tym stałym rodzicem według sądu być tylko matka dziecka? Czy da się być “dochodzącym” tatusiem i mieć jakikolwiek wpływ na wychowanie dziecka, jeśli jego matka utrudnia kontakty?

Jak przygotować się do rozwodu, jak wyglądały sprawy w sądzie, czy warto zbierać dowody zdrady partnera, czy warto walczyć o uczciwy podział majątku oraz dlaczego tak ważne jest “orzeczenie o winie” i konsultacja z dobrym prawnikiem – o tym wszystkim piszemy w KSIĄŻCE O ROZWODOWEJ WALCE O MAJĄTEK, DZIECI I ALIMENTY, która powstała na bazie historii tysięcy mężczyzn, którzy dramat rozwodu po zdradzie mają już za sobą.