ZAGŁOSUJ NA KSIĄŻKI

GŁOSUJ I ZYSKAJ RABAT 10%
Po zaznaczeniu min. 5 ciekawych wg. Ciebie tytułów, podaj e-mail, na który otrzymasz ZA DARMO promocyjnego e-booka oraz naliczymy Ci dożywotni RABAT 10%
Na koniec zatwierdz - GŁOSUJ

Partnerzy:

YouTube_Zdrada_AleHistorie.pl DOMENY UBEZPIECZENIOWE

Jak za darmo otrzymać e-booka..... z setkami opinii o skuteczności 40 znanych diet.... i dostać nawet 35% rabatu na inne poradniki :-)

Witaj!

Chcemy Ci podarować zupełnie ZA DARMO interesujący i aż 400-stronicowy e-book “KTÓRE DIETY NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ. Historie prawdziwe”. Jego normalna cena to 32,19 zł.
Przeczytaj, jakie doświadczenia z różnymi dietami miały tysiące osób, nie popełniaj ich błędów i samodzielnie zdecyduj (plus kontakt z dietetykiem!), która dieta będzie dla Ciebie najwłaściwsza… i wreszcie skuteczna! Oby nie “pseudo-dieta”, o której usłyszeliśmy ostatnio… ta z połykaniem tasiemca ;-)

ABY OTRZYMAĆ tego cennego E-BOOKa ZA DARMO – wystarczy tylko jeden krok:
ZAGŁOSUJ na co najmniej 5 tytułów książek, które znajdują się po lewej stronie witryny oraz wpisz na samym dole pod listą swój e-mail i zaakceptuj “GŁOSUJ”.
W tym momencie wyślemy Ci automatyczny link, pod którym znajduje się darmowy E-BOOK i NIC WIĘCEJ OD CIEBIE NIE OCZEKUJEMY! Możesz go nawet rozesłać do dowolnej liczby swoich Znajomych. Jako autorzy, wyrażamy na to zgodę.
MIŁEJ LEKTURY! :-)

Więcej informacji o tej książce uzyskasz – TUTAJ

PAMIĘTAJ TAKŻE, IŻ...
...głosując na tytuły książek uzyskasz WIECZNY RABAT 10% oraz brak naliczenia VAT (a to nawet 23%!). Będziesz mieć zniżkę automatycznie, jeśli za moment lub w przyszłości będziesz chciał zakupić jakąkolwiek z naszych publikacji. Nasz system rozpozna Twój e-mail w trakcie zakupu i obniży każdą cenę! :-)))

Co więcej, jeśli zdecydujesz się na zakup, możesz obniżyć jej cenę w sumie nawet o 35%, gdyż dodatkowo możesz dostać jeszcze 15% zniżki za POWIADOMIENIA znajomych i kolejne 10% jako rabat ilościowy (min. 2 publikacje).

UWAGAYTKOWNICY FACEBOOKA!
15% rabatu ZA 1 KLIKNIĘCIEKLIKNIJ TUTAJ!*

JEŚLI NIE MASZ KONTA NA FACEBOOKU, aby otrzymać 15% rabatu – kliknij poniżej:

Reasumując: nie doliczamy VAT (23% oszczędności!) i możesz jeszcze zyskać nawet 35% w następujący sposób:

Cena wyjściowa z VAT = ... nawet nie pytaj :-)
bez VAT = 29,89 zł za ebook i 39,89 zł za książkę.
minus 10%% za GŁOSOWANIE
minus 15% za POWIADOMIENIA Znajomych lub przez zaproszenie na FACEBOOK-u
minus 10% za min. 2 PUBLIKACJE w koszyku

W efekcie ceny finalne mogą być następujące:
EBOOK – nawet 19,43 zł!
KSIĄŻKA – nawet 25,93 zł!

To duży, godziwy rabat, a w przypadku zakupu 3 publikacji, w tym chociaż jednej książki tradycyjnej, przesyłkę wyślemy do Ciebie pocztą ZA DARMO!

DZIĘKUJEMY ZA POMOC I ZAPRASZAMY DO LEKTURY NASZYCH PRAWDZIWYCH HISTORII Z “ŻYCIA WZIĘTYCH”!

Natasza i Marcin
oraz Zespół Księgarni
ALE HISTORIE” :-)