ZAGŁOSUJ NA KSIĄŻKI

GŁOSUJ I ZYSKAJ RABAT 10%
Po zaznaczeniu min. 5 ciekawych wg. Ciebie tytułów, podaj e-mail, na który otrzymasz ZA DARMO promocyjnego e-booka oraz naliczymy Ci dożywotni RABAT 10%
Na koniec zatwierdz - GŁOSUJ

Partnerzy:

YouTube_Zdrada_AleHistorie.pl DOMENY UBEZPIECZENIOWE

Kochankowie kobiet mówią...

Oto druga część artykułu o kochankach kobiet. Jeśli nie czytałeś części pierwszej, zacznij od początku KLIKAJĄC TUTAJ

Mając pierwszą część artykułu za sobą... przejdźmy dalej i wróćmy do tematu… Co jeszcze mówią i kim są panowie, którzy sypiają z partnerkami innych mężczyzn…

Przykładowo, zdarza się często, że kochankiem zostaje mężczyzna w średnim wieku (między 35 a 45 lat), który ma uporządkowane życie rodzinne. Jednak wobec okazji, która w jego mniemaniu “sama pcha się do łóżka” – nie pozostaje obojętny. Oczywiście sprawa kondycji ich kręgosłupa moralnego to temat na osobny rozdział, jednak fakt jest faktem. Ilu panów w dzisiejszych czasach, w takiej sytuacji, jest w stanie powiedzieć stanowcze NIE!? Wynika to z wielu czynników, na czele z niedojrzałością emocjonalną i domniemaną poligamiczną męską naturą (choć nie jesteśmy ponoć nierozumnymi małpami na drzewach i wielu mężczyzn potrafi jednak panować nad własnymi odruchami).
Jeśli dołożymy do tego tzw. kryzys wieku średniego, kompleksy z przeszłości, brak “wyszumienia się” w młodości, nieliczne lub tylko jedna partnerka seksualna w przeszłości… to teraz, wraz z przyrostem stanu konta i pozycji społecznej, wielu mężczyzn zatraca się w niewierności i chęci spróbowania tego deficytowego kiedyś dla nich “towaru”. Stają się kochankami koleżanek z pracy, partnerek w biznesie, koleżanek znajomych – jakże często kobiet zamężnych, którym jego “nowe” atrybuty po prostu imponują. Zaczyna się romans, w którym obie strony “czerpią z siebie” to, co mają najlepszego do zaoferowania i nie myślą o konsekwencjach. Mężczyzna pławi się w komplementach kochanki, czasem właśnie młodej mężatki posiadającej często niższy od niego status społeczny, a ona widzi w nim swój niedościgniony ideał, który jakże się zmienił od czasów, gdy była jeszcze studentką i “zakochała się” w przyszłym mężu. I nieważne, że kochanek nie jest najpiękniejszy… ma on to COŚ, co przyciąga wiele kobiet szukających określonych przymiotów u mężczyzn. Nie nazwiemy tu tego po imieniu, choć wielu czytelników już się zapewne domyśla. Zapraszamy do lektury obu książek o zdradzie, gdzie odpowiemy na te pytania.

W każdym razie z powodów powyższych, jak również z wrażenia nagłego wybuchu “świeżego” uczucia zakochania – biorą się te sławne “motylki w brzuchu” i emocje związane z iluzją ognistej miłości i pożądania. Oczywiście uczucie to przemija z czasem, jednak ten okres “zauroczenia” i wizji “świetlanej przyszłości” czyni w efekcie spustoszenie w życiu obydwojga, pociągając za sobą tragedię ich rodzin. Często nieodwracalnie, choć także związki małżeńskie, w których osoba zdradzana doświadczyła szeregu traumatycznych przeżyć – i tak najczęściej nie przechodzą próby czasu, o czym również piszemy w obu publikacjach na temat jego zdrady lub jej niewierności

Są też inne kategorie kochanków. Tych, którzy świadomie “polują” na dojrzałe kobiety, które mają prawie już odchowane dzieci, ich mąż robi karierę lub jest po prostu zapracowany, zarabiając ciężką pracą na utrzymanie rodziny. Tacy kochankowie wiedzą, czego potrzebuje kobieta “w tym wieku”, gdy czasem wydaje się jej, że to jej ostatnie dni prawdziwego życia, że chce być jeszcze dla kogoś atrakcyjna, że ktoś będzie ją pożądał, że będzie adrenalina, jakże odmienna od codziennego życia z ?nudnym mężem bez wigoru?. A kochanek nie wybrzydza. Przyjedzie, zrobi swoje i wszyscy są zadowoleni. Poza mężem oczywiście, który prędzej czy później i tak się dowiaduje. Zawsze tak jest, choć kochanek wie, że może to trwać długo, bo najlepszym gwarantem utrzymania romansu w tajemnicy jest sama żona. A gdy sprawa się wyda, kochanek znika natychmiast, bo nie lubi problemów. Idzie poszukać innej chętnej pani… a jak się okazuje – ma w czym wybierać.

Zdarza się też, że przypadkowy mężczyzna staje się nagle kochankiem zdradzonej kobiety, która postanowiła odpłacić pięknym za nadobne swojemu niewiernemu partnerowi i jej zdrada wynika z chęci zemsty.
Występują też przypadki, że niektórzy kochankowie autentycznie zakochują się w kobietach, które do nich nie należą. Cierpią wtedy i namawiają zdradzającą kobietę do porzucenia rodziny (którą również często są gotowi porzucić) i ułożenia sobie wspólnego życia.
Jest i wiele innych sytuacji. Młody, wysportowany młodzieniec i pani sponsorka, młoda “zaniedbywana” żona i malarz (nie artysta!), matka dzieci i roznosiciel pizzy, nauczycielka i jej uczeń, businesswoman i jej podwładny, kasjerka i ochroniarz w pracy, żona i najbliższy przyjaciel męża, żona i sąsiad – mąż jej najbliższej koleżanki, z którą razem wychodzą z dziećmi na spacery. Konfiguracji co nie miara, ale zdarzyć może się wszystko.

Na koniec teza, którą gdzieś usłyszeliśmy:
Jeśli zapytać męża, który spośród dziecięciu mężczyzn z bliskiego otoczenia żony może być jej kochankiem, wskaże on 9 z nich, pomijając tego 10, który rzeczywiście nim jest, choć mąż jest pewien, że to niemożliwe!?

Czy najciemniej nie jest zawsze pod latarnią? :-)

Marcin & Natasza