ZAGŁOSUJ NA KSIĄŻKI

GŁOSUJ I ZYSKAJ RABAT 10%
Po zaznaczeniu min. 5 ciekawych wg. Ciebie tytułów, podaj e-mail, na który otrzymasz ZA DARMO promocyjnego e-booka oraz naliczymy Ci dożywotni RABAT 10%
Na koniec zatwierdz - GŁOSUJ

Partnerzy:

YouTube_Zdrada_AleHistorie.pl DOMENY UBEZPIECZENIOWE

BYĆ SENIOREM I PRZETRWAĆ. Historie prawdziwe.

BYĆ SENIOREM I PRZETRWAĆ. Historie prawdziwe.

KSIĄŻKA W PRZYGOTOWANIU.

Dowiedz się więcej o treści tej książki w zakładkach poniżej.
Darmowy fragment – już wkrótce! Trwa opracowanie.
Zapisz się na NEWSLETTER (“powiadamiacz” na górze tej strony), a poinformujemy Cię, jak tylko publikacja ta będzie dostępna.

Rabat 15%!

Jeśli powoli stajesz się lub już jesteś seniorem, zobacz jak setki innych seniorów radzą sobie z codziennym życiem i dowiedz się, jak sprawić, aby życie dziadka, czy babci było radosne i szczęśliwe!

Jeśli jesteś w trakcie już po okresie przekwitania (po kobiecej menopauzie lub męskiej andropauzie) i doświadczasz pierwszych oznak starzenia się... zaczynasz się niepokoić, czy to wszystko zniesiesz i chcesz wiedzieć, jak poradzić psychicznie i fizycznie z nowym stanem Twojego ciała i ducha.

Jeśli chcesz wiedzieć czy można dokonać radykalnych zmian w życiu i otworzyć się na nowe możliwości, jakie niesie brak dzieci i konieczności wychodzenia do pracy….

...TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli wydaje Ci się, że jako babcia przestajesz być atrakcyjna dla swojego męża lub innych mężczyzn

... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!.

Jeśli chcesz poznać prawdziwe historie KOBIET I MĘŻCZYZN, którzy stają się lub już są SENIORAMI i mają już to za sobą... przez co wiedzą, jak należy do tego podejść... oraz rady wielu ludzi, także ludzi młodszych i naszych dzieci, którzy mówią jak nas wtedy odbierają i jak chcieliby widzieć Wasze miejsce w ich życiu…

... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli w Waszym domu jeszcze niedawno były dzieci, a teraz mają własne rodziny, a Wy macie wnuki… i zastanawiasz się jak “zorganizować” sobie nowe życie i jak cieszyć się możliwościami, jakie status Seniora…

...TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

KSIĄŻKA W PRZYGOTOWANIU.
JUŻ WKRÓTCE ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

Zobacz fragment wstępu autorów w publikacjach o zdradzie gdyż opisuje dokładnie formułę każdej książki z serii ALE HISTORIE! – (KLIKNIJ TUTAJ, wejdź na zakładkę OPIS i znajdź FRAGMENT WSTĘPU AUTORÓW), co da Ci pogląd na formułę wydawniczą, w jakiej powstają nasze książki.”
...lub Kliknij TUTAJ

 1. 1#

  “BYĆ SENIOREM I… PRZETRWAĆ. Historie prawdziwe”

  1. Kiedy naprawdę stajesz się seniorem…
  2. Gdy dorosłe dzieci opuszczają dom…
  3. Najczęstsze dolegliwości i codzienne problemy seniorów…
  4. Jak przeżyć do pierwszego, czyli problemy większości seniorów
  5. Jak poradzić sobie ze starością, upływającym czasem i świadomością śmierci
  6. Czy wiara w Boga pomaga i w co wierzyć...
  7. Jak zadbać o zdrowie fizyczne i dobrą kondycję...
  8. Jak zachować dobry stan psychiczny i pogodę ducha, pielęgnować przyjaźnie i nie odmawiać sobie przyjemności…

UWAGA! PONIEWAŻ MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY TECHNICZNE (KOMUNIKAT “fatal error”) PROSIMY O WYSŁANIE PROŚBY O DARMOWY FRAGMENT BEZPOŚREDNIO NA ADRES kontakt@alehistorie.pl lub przez FORMULARZ KONTAKTOWY – TUTAJ

Darmowy fragment zostanie wysłany po wpisaniu Twojego e-maila w poniższe okienko. Pamiętaj, zaakceptuj błękitną kropkę i wciśnik guzik “WYŚLIJ”.

Tak, chcę otrzymać fragment tej książki!

Po lekturze prześlij swoją opinię!


Cena: 15,36 zł

WAŻNE! Jeśli rozważasz decyzję o zakupie, obniż sobie znacząco cenę poprzez GŁOSOWANIE (patrz po lewej) i ZAPROSZENIE kilku osób (wejdź na zakładkę POWIADOMIENIA – TUTAJ). Wraz z rabatem ilościowym, możesz mieć do 35% zniżki!!!

Pamiętaj też o GWARANCJI SATYSFAKCJI, którą Ci dajemy!

Twoje zadowolenie lub zwrot pieniędzy! Bez pytania! Znając wartość poznawczą i jakość naszych publikacji, możemy Ci to obiecać. Szczegóły w zakładce “GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY”