ZAGŁOSUJ NA KSIĄŻKI

GŁOSUJ I ZYSKAJ RABAT 10%
Po zaznaczeniu min. 5 ciekawych wg. Ciebie tytułów, podaj e-mail, na który otrzymasz ZA DARMO promocyjnego e-booka oraz naliczymy Ci dożywotni RABAT 10%
Na koniec zatwierdz - GŁOSUJ

Partnerzy:

DOMENY UBEZPIECZENIOWE YouTube_Zdrada_AleHistorie.pl

JESTEM GEJEM, JESTEM LESBIJKĄ. Historie prawdziwe.

JESTEM GEJEM, JESTEM LESBIJKĄ. Historie prawdziwe.

KSIĄŻKA W PRZYGOTOWANIU.

Dowiedz się więcej w zakładkach poniżej.
Darmowy fragment – już wkrótce! Trwa opracowanie.
Zapisz się na NEWSLETTER (“powiadamiacz” na górze tej strony), a poinformujemy Cię, jak tylko publikacja ta będzie dostępna.

Wybierz wersję:

ISBN:
Cena:15,36 zł
- 10% (głosowanie) = 13,82
- 15% (powiadomienia) =
11,52 zł
oszczędzasz VAT i 4 zł!

Dostępność Na zamówienie

Dopłata: 0,00 zł, razem 15,36 zł

ISBN:
Cena:25,36 zł
- 10% (głosowanie) = 22,82
- 15% (powiadomienia) =
19,02 zł
oszczędzasz VAT i 6 zł!

Dostępność Na zamówienie

Dopłata: 10,00 zł, razem 25,36 zł

Rabat 15%!

Jesteś gejem? Jesteś lesbijką? Jesteś rodzicem lub partnerem takiej osoby?... Oto codzienne problemy, z jakimi muszą się zmierzyć osoby o innej orientacji…
Jak sobie radzą? Czy ich otoczenie to akceptuje? A rodzice?
A jak wygląda życie partnerskie i intymne? Jak to jest – mówią setki osób o orientacji homoseksualnej oraz osoby z ich otoczenia… mówią o swoim codziennym życiu…

Zobacz też roboczy spis treści tej pozycji wydawniczej, która jest jeszcze w przygotowaniu…

Jeśli chcesz wiedzieć...

- Czy homoseksualizm to tylko inna forma orientacji seksualnej?

- Jakie są teorie i wypowiedzi różnych osób na temat przyczyn występowania homoseksualizmu…

- Jak wyglądają dyskusje i opinie na temat wpływu genetyki, wychowania, wyglądu rodziny, uwarunkowań społecznych, czy wpływu i wzorców z otoczenia i środowiska…

- Czy to prawda, że w niektórych rodzinach mężczyzn homoseksualnych często występuje określona kombinacja: silnie zaborcza matka, a jednocześnie brak ojca lub ojciec tak zapracowany, że chłopiec przybywa prawie wyłącznie z matką nie widując swojego taty.

- Czy to prawda, że gdy chłopcy śpią z matkami w jednym łóżku albo w jednym pokoju – może mieć to wpływ na ich późniejszą orientację seksualną? Prawda, czy fałsz?

- Czy z psychologicznego punktu widzenia, homoseksualizm mężczyzny jest chęcią posiadania niedostępnego ojca?

- Czy dla młodego chłopca lub już mężczyzny, uświadomienie sobie, że czuje i myśli nieco inaczej niż większość jego rówieśników, ze nie czuje pociągu fizycznego do koleżanek… jest bolesne, czy po prostu niezrozumiałe?

...TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli chcesz poznać...

...Stereotypy nt. homoseksualizmu, które nie zawsze są zgodnie z rzeczywistością...

Czy chcesz się dowiedzieć, czy stereotyp, że osoby homoseksualne poruszają się, czy mówią w sposób specyficzny i szczególny, że są niezdecydowani albo że manifestują swoją seksualność publicznie bardziej niż osoby heteroseksualne – są zgodne z prawdą?

Czy chcesz się przekonać, że homoseksualistami nie są przede wszystkim tancerze, projektanci, fryzjerzy czy artyści… i że to po prostu nieprawda.

Jeśli chcesz wysłuchać prawdziwych historii gejów i leabijek…jak to się zaczęło i jak to jest teraz… Jak sobie radzę, czy otoczenie to akceptuje, a co na to rodzice?

...TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli chcesz poznać historie i opinie rodziców osób homoseksualnych lub jesteś / byłeś partnerem takiej osoby…

...TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, że osoby homoseksualne próbują układać swoje życie partnerskie i intymne tak samo jak osoby heteroseksualne… i że również zastanawiają się nad kwestią chęci posiadania i wychowania wspólnych dzieci…

...TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli jesteś gejem, lesbijką... lub masz kogoś w tym kręgu, i chcesz dowiedzieć się, że również w związku homoseksualnym może wystąpić...problem zdrady partnerskiej i czy zdarza się on częściej czy tak samo często jak w związkach heteroseksualnych…

...TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

KSIĄŻKA W PRZYGOTOWANIU.
JUŻ WKRÓTCE ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

Zobacz teraz fragment wstępu autorów w publikacjach o zdradzie gdyż opisuje dokładnie formułę każdej książki z serii ALE HISTORIE! – (KLIKNIJ TUTAJ, wejdź na zakładkę OPIS i znajdź FRAGMENT WSTĘPU AUTORÓW), co da Ci pogląd na formułę wydawniczą, w jakiej powstają nasze książki.”
...lub Kliknij TUTAJ

 1. 1#

  JESTEM GEJEM, JESTEM LESBIJKĄ”

  1.Homoseksualizm to tylko inna forma orientacji seksualnej?

  Teorie i wypowiedzi różnych osób na temat przyczyn występowania homoseksualizmu, dyskusje i opinie na temat wpływu genetyki, wychowania, wyglądu rodziny (pełna – niepełna), uwarunkowań społecznych, czy wpływu i wzorców z otoczenia i środowiska…

  2.Stereotypy nt. homoseksualizmu nie zawsze zgodnie z rzeczywistością...

  3.Jestem gejem… jak to się zaczęło i jak to jest teraz
  Jak sobie radzę, czy otoczenie to akceptuje, a rodzice?
  Historie prawdziwe.

  4.Nasz syn gejem… – historie prawdziwe opowiedziane przez rodziców

  5.Mój chłopak okazał się (lub chyba jest) gejem… – historie kobiet – partnerek gejów

  6.Jestem lesbijką... jak to się zaczęło i jak to jest teraz…
  Jak sobie radzę, czy otoczenie to akceptuje, a rodzice?
  Historie prawdziwe.

  7.Nasza córka jest lesbijką... – historie prawdziwe opowiedziane przez rodziców.

  8.Moja dziewczyna okazała się (lub chyba jest) lesbijką... – historie mężczyzn – partnerów lesbijek.

  9. Życie partnerskie i intymne osób o orientacji homoseksualnej… i co z kwestią dzieci…

  10.Zdrada partnerska w związku homoseksualnym – historie prawdziwe.

  11.Uczmy się tolerancji, bo każdy z nas jest inny…

UWAGA! PONIEWAŻ MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY TECHNICZNE (KOMUNIKAT “fatal error”) PROSIMY O WYSŁANIE PROŚBY O DARMOWY FRAGMENT BEZPOŚREDNIO NA ADRES kontakt@alehistorie.pl lub przez FORMULARZ KONTAKTOWY – TUTAJ

Darmowy fragment zostanie wysłany po wpisaniu Twojego e-maila w poniższe okienko. Pamiętaj, zaakceptuj błękitną kropkę i wciśnik guzik “WYŚLIJ”.

Tak, chcę otrzymać fragment tej książki!

Ciekawy
A ja przeczytałęm gdzieś take coś i wklejam i ciekawe co o tym myśli autor: ""Stres zwiększa u kobiet wydzielanie beta-endorfiny, co wywołuje zaburzenia funkcji rozrodczych. Może też powodować, że ich synowie zostaną homoseksualistami. Stwierdzono to w przypadku szczurów i ludzi: "Stres ciężarnej samicy prowadzi do bi- i homoseksualizmu jej potomstwa. Po przebadaniu ok. 1000 homoseksualnych mężczyzn okazało się, że większość z nich urodziła się w czasie wojny lub tuż po niej. Stu mężczyzn homo- i heteroseksualnych i ich matki pytano o przeżycia stresowe w czasie ciąży. Okazało się, że więcej takich sytuacji przeżyły matki homoseksualistów" Czy to prawda może być?

Po lekturze prześlij swoją opinię!


Cena: 15,36 zł

WAŻNE! Jeśli rozważasz decyzję o zakupie, obniż sobie znacząco cenę poprzez GŁOSOWANIE (patrz po lewej) i ZAPROSZENIE kilku osób (wejdź na zakładkę POWIADOMIENIA – TUTAJ). Wraz z rabatem ilościowym, możesz mieć do 35% zniżki!!!

Pamiętaj też o GWARANCJI SATYSFAKCJI, którą Ci dajemy!

Twoje zadowolenie lub zwrot pieniędzy! Bez pytania! Znając wartość poznawczą i jakość naszych publikacji, możemy Ci to obiecać. Szczegóły w zakładce “GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY”