ZAGŁOSUJ NA KSIĄŻKI

GŁOSUJ I ZYSKAJ RABAT 10%
Po zaznaczeniu min. 5 ciekawych wg. Ciebie tytułów, podaj e-mail, na który otrzymasz ZA DARMO promocyjnego e-booka oraz naliczymy Ci dożywotni RABAT 10%
Na koniec zatwierdz - GŁOSUJ

Partnerzy:

DOMENY UBEZPIECZENIOWE YouTube_Zdrada_AleHistorie.pl

KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO. Historie prawdziwe.

KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO. Historie prawdziwe.

KSIĄŻKA W PRZYGOTOWANIU.

Dowiedz się więcej o treści tej książki w zakładkach poniżej.
Darmowy fragment – już wkrótce! Trwa opracowanie.
Zapisz się na NEWSLETTER (“powiadamiacz” na górze tej strony), a poinformujemy Cię, jak tylko publikacja ta będzie dostępna.

Rabat 15%!

Skąd bierze się kryzys wieku średniego? Jakie są przyczyny?
DLACZEGO TEN STAN NADCHODZI i dlaczego coraz częściej dotyczy także dojrzałych kobiet?
Jeśli interesują Cię przyczyny kryzysu wieku średniego… etapy życia, które każdy przechodzi…. historie mężczyzn i kobiet, które pokazują, że z wiekiem zmieniają się wszystkie aspekty życia człowieka: życia fizycznego, psychicznego, społecznego, zawodowego, duchowego…. że małżeństwo zaczyna się zmieniać, występują czasem bolesne rozbieżności pomiędzy planami mężczyzn i kobiet, marzeniami a rzeczywistością.... a także ciekawią Cię przyczyny fizyczne (np. spadek libido), pewne zmiany rodzinne (np. wyprowadzenie się dorosłych dzieci, brak pomysłu na życie w nowych okolicznościach?), brak satysfakcji w życiu zawodowym, a może “zew natury”?

...TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE

 także przyczyny fizyczne (np. spadek libido), pewne zmiany rodzinne (np. wyprowadzenie się dorosłych dzieci, brak pomysłu na życie w nowych okolicznościach?), brak satysfakcji w życiu zawodowym,  a może “zew natury”? 

A teraz zastanów się... jakie są znaki ostrzegawcze i symptomy… i że niekoniecznie jest to INNA KOBIETA...
Jeśli chcesz poznać pierwsze oznaki i sygnały alarmowe, kiedy zacząć się martwić, a kiedy odpuścić...

... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli chcesz dowiedzieć się...
...JAK MĘŻCZYZNA SIĘ ZACHOWUJE? Jakie są stany psychofizyczne będące wynikiem kryzysu, jakie są oznaki kryzysu dotykające wszystkich poziomów funkcjonowania człowieka: fizycznego, psychicznego, społecznego, zawodowego i duchowego …

... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy zdarzają się stany takie jak:
poczucie samotności, wątpliwości, brak ufności, stany depresji
brak przyjemności w robieniu tego, co robiło się dotychczas, pragnienie przygody i zmiany, trudność rozeznania, czego się chce
znużenie codziennością, świadomość śmierci, czy wielka potrzeba duchowości….

... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

A jeśli chcesz odkryć...
... ważne sygnały alarmowe (np.zdrada, separacja od żony i rodziny poprzez agresję, przemoc fizyczną i psychiczną; potrzeba doznawania nowych wrażeń, realizowania zarzuconych planów)
...oraz…
...JAK TO PRZEŻYĆ, STAWIĆ CZOŁA I ZMIENIĆ?

... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie jak poradzić sobie z kryzysem swoim lub partnera, jak pomóc dzieciom, które to obserwują.... możesz otrzymać dużo rad i sugestii doświadczonych w tej materii kobiet, a także panów, którym po kryzysie udało się wrócić na “stare tory”

... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

A może interesuje Cię... DALSZE ŻYCIE PO DOŚWIADCZENIU kryzysu wieku średniego u partnera? Czy kryzys wieku średniego przyniósł jakieś namacalne, długofalowe skutki? I pozytywne, i negatywne np. rozpad rodziny czy reaktywacja studenckiej grupy teatralnej, jak wpłynęło to na życie mężczyzny i jego otoczenia, w tym na dzieci.

... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

JUŻ WKRÓTCE ZAPRASZAMY DO LEKTURY! KSIĄŻKA W PRZYGOTOWANIU...

Zobacz fragment wstępu autorów w publikacjach o zdradzie “(zakładka “OPIS”)”:http://alehistorie.pl/poradnik/jej_zdrada_historie_prawdziwe.html, co da Ci pogląd na formułę wydawniczą, w jakiej powstają nasze książki.
Kliknij TUTAJ

 1. 1#

  1. Skąd bierze się k.w.ś... przyczyny. (15% pracy)
  DLACZEGO TEN STAN NADCHODZI? Przyczyny k.w.ś, etapy życia, które każdy przechodzi…. historie panów, które pokazują, że z wiekiem zmieniają się wszystkie aspekty życia człowieka: życia fizycznego, psychicznego, społecznego, zawodowego, duchowego. Np. małżeństwo zaczyna się zmieniać i dlaczego; bolesne rozbieżności pomiędzy planami mężczyzn, marzeniami a rzeczywistością; także przyczyny fizyczne (np. spadek libido), może zmiany rodzinne (np. wyprowadzenie się dorosłych dzieci, brak pomysłu na życie w nowych okolicznościach?), brak satysfakcji w życiu zawodowym,  a może “zew natury”? 

  2. Znaki ostrzegawcze i symptomy k.w.ś – NIE TYLKO INNA KOBIETA... (50% pracy)
  Pierwsze oznaki i sygnały alarmowe: kiedy zacząć się martwić, a kiedy odpuścić.
  JAK MĘŻCZYZNA SIĘ ZACHOWUJE? Stany psychofizyczne będące wynikiem kryzysu w.ś., oznaki kryzysu dotykające wszystkich poziomów istnienia człowieka: fizycznego, psychicznego, społecznego, zawodowego, duchowego np.:
  poczucie samotności
  wątpliwości
  brak ufności
  okresy depresji
  brak przyjemności w robieniu tego, co robiło się dotychczas
  ambiwalencja
  pragnienie przygody i zmiany
  trudność rozeznania, czego się chce
  znużenie
  świadomość śmierci
  wielka potrzeba duchowości
  noc wiary.
  Szeroko ilustrujemy ważne sygnały alarmowe (np.zdrada; odcięcie się od żony i rodziny poprzez agresję, przemoc fizyczną i psychiczną; potrzeba doznawania nowych wrażeń, realizowania zarzuconych planów)
   

  3. JAK TO PRZEŻYĆ, STAWIĆ CZOŁA I ZMIENIĆ?(10% pracy)
  Sposoby na to, jak poradzić sobie z kryzysem swoim / partnera. Jak pomóc dzieciom, które to obserwują.... tu będzie dużo rad i sugestii doświadczonych w tej materii kobiet. A także, jak podejrzewam, opowieści panów, jak udało im się wrócić na “stare tory”

  4. DALSZE ŻYCIE PO DOŚWIADCZENIU KWŚ U PARTNERA. (10%)
  Czy kryzys wieku średniego przyniósł jakieś namacalne, długofalowe skutki? I pozytywne, i negatywne (rozpad rodziny czy reaktywacja studenckiej kapeli), jak wpłynęło to na życie mężczyzny i jego otoczenia, na dzieci.

  5. KWŚ dotyka również kobiety (15%)
  Opowieści kobiet i mężczyzn w tym temacie. Czy jest jakiś odpowiednik KWŚ u kobiet, co jest związane z przemianami społecznymi i wzrostu świadomości, niezależności i poczucia własnej wartości u kobiet, co skutkuje postawami podobnymi do męskiego KWŚ, co jednak objawia się nieco inaczej, np. znalezieniem młodszego kochanka, otwartość na romanse, operacje plastyczne itd itp (nie mylić z okresem przekwitania, czy menopauzy o czym będzie osobny temat “Jak przetrwać okres przekwitania i menopauzy o kobiet, jak radzić sobie ze starością (kobiety i mężczyźni)”. Jeśli trafia Pani na takie wypowiedzi, można je od razu wrzucać do osobnej “szufladki”, ale raczej skupiajmy się teraz na meritum.

UWAGA! PONIEWAŻ MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY TECHNICZNE (KOMUNIKAT “fatal error”) PROSIMY O WYSŁANIE PROŚBY O DARMOWY FRAGMENT BEZPOŚREDNIO NA ADRES kontakt@alehistorie.pl lub przez FORMULARZ KONTAKTOWY – TUTAJ

Darmowy fragment zostanie wysłany po wpisaniu Twojego e-maila w poniższe okienko. Pamiętaj, zaakceptuj błękitną kropkę i wciśnik guzik “WYŚLIJ”.

Tak, chcę otrzymać fragment tej książki!

Po lekturze prześlij swoją opinię!


Cena: 15,36 zł

WAŻNE! Jeśli rozważasz decyzję o zakupie, obniż sobie znacząco cenę poprzez GŁOSOWANIE (patrz po lewej) i ZAPROSZENIE kilku osób (wejdź na zakładkę POWIADOMIENIA – TUTAJ). Wraz z rabatem ilościowym, możesz mieć do 35% zniżki!!!

Pamiętaj też o GWARANCJI SATYSFAKCJI, którą Ci dajemy!

Twoje zadowolenie lub zwrot pieniędzy! Bez pytania! Znając wartość poznawczą i jakość naszych publikacji, możemy Ci to obiecać. Szczegóły w zakładce “GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY”