ZAGŁOSUJ NA KSIĄŻKI

GŁOSUJ I ZYSKAJ RABAT 10%
Po zaznaczeniu min. 5 ciekawych wg. Ciebie tytułów, podaj e-mail, na który otrzymasz ZA DARMO promocyjnego e-booka oraz naliczymy Ci dożywotni RABAT 10%
Na koniec zatwierdz - GŁOSUJ

Partnerzy:

YouTube_Zdrada_AleHistorie.pl DOMENY UBEZPIECZENIOWE

PRZETRWAĆ ŚMIERĆ BLISKICH. Historie prawdziwe.

PRZETRWAĆ ŚMIERĆ BLISKICH. Historie prawdziwe.

KSIĄŻKA W PRZYGOTOWANIU.

Dowiedz się więcej o treści tej książki w zakładkach poniżej.
Darmowy fragment – już wkrótce! Trwa opracowanie.
Zapisz się na NEWSLETTER (“powiadamiacz” na górze tej strony), a poinformujemy Cię, jak tylko publikacja ta będzie dostępna.

Rabat 15%!

Jeśli doświadczyłeś śmierci bliskiej Ci osoby… rodziców, męża, dziecka, przyjaciela… dobrze wiesz, jak to bardzo boli. Dowiedz się, jak inni w takiej sytuacji poradzili sobie z tą trudną sytuacją. Czy można zapomnieć, czy czas leczy ranę i ból, jak należy podejść do problemu śmierci i czy można kogoś obarczać za to winą?
Jeśli czujesz się w psychicznej rozsypce, zobacz jak setki innych ludzi próbowało i poradziło sobie z okresem smutku i żałoby…

...TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE..

Jeśli chcesz poznać prawdziwe historie KOBIET, MĘŻCZYZN I DZIECI, którzy utracili swoich bliskich, także w tragicznych wypadkach i wskutek nieuleczalnej choroby, a następnie próbowali zmierzyć się z tą sytuacją i czy im się udało…

... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli zastanawiasz się nad problemem śmierci i chcesz dowiedzieć się, co na ten temat mówią ludzie, którzy przeżyli śmierć kliniczną oraz Ci którzy uważają, że wiedzą o niej więcej od Ciebie..

... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

KSIĄŻKA W PRZYGOTOWANIU.
JUŻ WKRÓTCE ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

Zobacz fragment wstępu autorów w publikacjach o zdradzie gdyż opisuje dokładnie formułę każdej książki z serii ALE HISTORIE! – (KLIKNIJ TUTAJ, wejdź na zakładkę OPIS i znajdź FRAGMENT WSTĘPU AUTORÓW), co da Ci pogląd na formułę wydawniczą, w jakiej powstają nasze książki.”
...lub Kliknij TUTAJ

 1. 1#

  “PRZETRWAĆ ŚMIERĆ BLISKICH. Historie prawdziwe.”

  1. Doświadczenia śmierci bliskiej osoby… rodziców, męża, dziecka, przyjaciela…
  2. Jak poradzić sobie z ogromnym bólem…
  3. Czy można zapomnieć, czy czas leczy rany
  4. Śmierć zabrała najważniejszą dla mnie osobę...prawdziwe historie
  5. Czy śmierć jest końcem – rozważania…
  6. Pamięć i pielęgnowanie dobrych wspomnień o zmarłej osobie

UWAGA! PONIEWAŻ MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY TECHNICZNE (KOMUNIKAT “fatal error”) PROSIMY O WYSŁANIE PROŚBY O DARMOWY FRAGMENT BEZPOŚREDNIO NA ADRES kontakt@alehistorie.pl lub przez FORMULARZ KONTAKTOWY – TUTAJ

Darmowy fragment zostanie wysłany po wpisaniu Twojego e-maila w poniższe okienko. Pamiętaj, zaakceptuj błękitną kropkę i wciśnik guzik “WYŚLIJ”.

Tak, chcę otrzymać fragment tej książki!

Po lekturze prześlij swoją opinię!


Cena: 15,36 zł

WAŻNE! Jeśli rozważasz decyzję o zakupie, obniż sobie znacząco cenę poprzez GŁOSOWANIE (patrz po lewej) i ZAPROSZENIE kilku osób (wejdź na zakładkę POWIADOMIENIA – TUTAJ). Wraz z rabatem ilościowym, możesz mieć do 35% zniżki!!!

Pamiętaj też o GWARANCJI SATYSFAKCJI, którą Ci dajemy!

Twoje zadowolenie lub zwrot pieniędzy! Bez pytania! Znając wartość poznawczą i jakość naszych publikacji, możemy Ci to obiecać. Szczegóły w zakładce “GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY”