ZAGŁOSUJ NA KSIĄŻKI

GŁOSUJ I ZYSKAJ RABAT 10%
Po zaznaczeniu min. 5 ciekawych wg. Ciebie tytułów, podaj e-mail, na który otrzymasz ZA DARMO promocyjnego e-booka oraz naliczymy Ci dożywotni RABAT 10%
Na koniec zatwierdz - GŁOSUJ

Partnerzy:

DOMENY UBEZPIECZENIOWE YouTube_Zdrada_AleHistorie.pl

KTÓRE DIETY NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ! Prawdziwe relacje i opinie.

KTÓRE DIETY NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ! Prawdziwe relacje i opinie.

Dowiedz się, jakie diety skutecznie odchudzają, redukują nadwagę i likwidują otyłość, a które mogą być groźne dla zdrowia lub to tylko zabieg marketingowy. Opinie i wnioski na bazie doświadczeń tysięcy osób z 40. dietami!
Dowiedz się więcej o treści tej książki w zakładkach poniżej.

Wybierz wersję:

ISBN:978-83-62752-41-6
Cena:13,90 zł
- 10% (głosowanie) = 12,51
- 15% (powiadomienia) =
10,42 zł
oszczędzasz VAT i 3 zł!

Dostępność Dostępny

Dopłata: 0,00 zł, razem 13,90 zł

Rabat 15%!

Analiza, wnioski, porady na temat skuteczności 40 DIET. Książka na bazie tysięcy prawdziwych doświadczeń ludzi, którzy oceniali rzeczywiste działanie poszczególnych sposobów na nadwagę i odchudzanie.

Jeśli masz dość zastanawiania się, które diety naprawdę redukują nadwagę (w tym likwidują otyłość) sięgnij po realne doświadczenia tysięcy „dietujących” osób, które powiedzą Ci co w końcu okazało się dla nich skuteczne (lub wręcz przeciwnie!). W publikacji opisano wnioski i opinie w odniesieniu do 40. diet lub tzw. „diet”.
Przy okazji dowiedz się, skąd bierze się nadwaga lub otyłość oraz co ludzie o tym myślą. A jeśli interesują Cię prawdziwe historie walki z nadwagą lub otyłością i prawdziwa skuteczność poszczególnych diet (postrzegana przez osoby, które je stosowały)...
... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

I jeśli chcesz wiedzieć...
... jak nie dać się nabrać na slogany reklamowe;
... co naprawdę działa i w jakich sytuacjach;
... jak uniknąć efektu jo-jo
... jaką walkę z nadwagą stoczyły setki osób i jak wreszcie pozbyły się problemu…
... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE

Nie szukaj po ciemku! Posłuchaj innych, którzy przeszli już długą drogę doświadczeń i teraz mówią ci, co masz robić, żeby osiągnąć wreszcie sukces w walce z nadwagą!
Publikacja nie zawiera typowych opisów składników poszczególnych diet i harmonogramów ich stosowania (informacje te można łatwo znaleźć w internecie). Autorzy skupiają się raczej na zestawieniu wniosków i opinii wielu ludzi, którzy testowali różne diety i na własnym przykładzie wypowiadają się na temat ich skuteczności.

Zapraszamy do lektury.

 1. 1#

  “KTÓRE DIETY NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ!?. Historie prawdziwe”

  Od Autorów….
  Wstęp…

  1. Skąd bierze się nadwaga

  2. Prawdziwe historie walki z nadwagą

  3. Postrzegana skuteczność diet. Prawdziwe relacje i opinie “dietujących”

  3.1. Dieta 1000 kalorii
  3.2. Dieta 5 czynników
  3.3. Dieta Andersona
  3.4. Dieta antycellulitowa
  3.5. Dieta Atkinsa
  3.6. Dieta bananowa
  3.7. Dieta Cambridge
  3.8. Dieta dr Kwaśniewskiego
  3.9. Dieta antywrzodowa
  3.10. Dieta dla 20, 30, 40-latków
  3.11. Dieta grejpfrutowa
  3.12. Dieta grup krwi 0, A, B, AB
  3.13. Dieta Diamondów
  3.14. Dieta na płaski brzuch
  3.15. Dieta jogurtowa
  3.16. Dieta kefirowa
  3.17. Dieta kapuściana
  3.18. Dieta kopenhaska (szwedzka)
  3.19. Dieta Montignac
  3.20. Dieta Strażników Wagi
  3.21. Dieta Makrobiotyczna
  3.22. Dieta Owsiana (jednodniowa)
  3.23. Dieta Proteinowa (Dukana)
  3.24. Dieta Rozdzielna (nie łączenia białek z węglowodanami)
  3.25. Dieta Ryżowa
  3.26. Dieta „South Beach”
  3.27. Dieta Śródziemnomorska
  3.28. Dieta Smacznie Dopasowana
  3.29. Dieta (terapia) Gersona
  3.30. Dieta Ziemniaczana
  3.31. Dieta Warzywno-Owocowa
  3.32. Dieta „Siła Błonnika”
  3.33. Dieta Pszeniczna
  3.34. Dieta Kliniki Mayo
  3.35. Dieta Ketogeniczna
  3.36. Dieta Amerykańska
  3.37. Dieta Turbo
  3.38. Dieta Wall Street
  3.39. Dieta Wodna
  3.40. “Dieta” Tasiemcowa (?)

  4. Co naprawdę działa i jak uniknąć efektu jojo

  5. Koniec z nadwagą. Teraz to jest życie!

  6. Co naprawdę działa i jak uniknąć efektu yo-yo

  7. Koniec z nadwagą. Teraz to jest życie!

UWAGA! PONIEWAŻ MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY TECHNICZNE (KOMUNIKAT “fatal error”) PROSIMY O WYSŁANIE PROŚBY O DARMOWY FRAGMENT BEZPOŚREDNIO NA ADRES kontakt@alehistorie.pl lub przez FORMULARZ KONTAKTOWY – TUTAJ

Darmowy fragment zostanie wysłany po wpisaniu Twojego e-maila w poniższe okienko. Pamiętaj, zaakceptuj błękitną kropkę i wciśnik guzik “WYŚLIJ”.

Tak, chcę otrzymać fragment tej książki!

dieta cud
Ciekawie było to poczytać, tak wszystko w jednym. Trzeba przyznać, że ludzie to mają pomysły ;-) a też i ciekawych opinii się dowiedziałam o rzeczywistej skuteczności każdej z tych diet. Odchudzanie czasem może nie być zdrowie. pzdr!

Kicia ( ki.....@...a.pl)
Przeczytałam i jestem w szoku! Nie wiedziałam, że niektóre diety mogą wywołać takie spustoszenie w organizmie, I jeszcze ta metoda z tasiemcem!!!! Ludzie, czy wyście powariowali??? Weźcie sobie lepiej dobrego dietetyka, a nie takie eksperymenty na Boga!!!! Ludzie, trzymajcie mnie!!!!!!!!!

KARO (c.......@.....a.pl)
Wreszcie dowiedziałem się, że te wszystkie diety to jedna wielka ściema. Generalnie najlepsza to Mniej Żreć i WR - więcej ruchu. Pewnie też "niełączenie" ma jakiś sens... jak ludzie tu mówią... pzdr

Kirka
Akurat ściągnęłam za darmo tę książkę (BO ZAGŁOSOWAŁAM SOBIE NA TYTUŁY INNYCH PORADNIKÓW :), ale jakbym miała zapłacić, zrobiłabym to! Mówię wam, to rewelacyjny przegląd wszelkich diet (40 znaleźli!), choć i tak pewnie nie wszystkich :) Wprawdzie autorzy, ponoć świadomie, nie podają przepisów (ło matko, w internecie jest tego pełno, sam sobie znajdę co chcę), ale naczytałam się mnóstwo autentycznych relacji ludzi, którzy przechodzili przez różne dietki. Ciekawe rzeczy mówią, czasem naprawdę szokujące! Wg mnie to obowiązkowa lektura dla każdego kto myśli o wyborze diety dla siebie. Warto zobaczyć, czym “pachnie” każda z nich i czego można rzeczywiście oczekiwać. Bo reklama to wszystko może nam wmówić, a co innego faktyczne efekty stosowania. Pozdrawiam wszystkich “dietujących”! Kirka

Natka
Trzeba jeść z głową i nie oszczędzać na jakości jedzenia kupując najtańszy chłam z masą chemii na poprawienie smaku i wyglądu. Może to i smaczne (choć mnie to od razu mdli na widok śmieciowego hamburgera), ale tuczy bezpowrotnie. Wystarczy popatrzeć na amerykanki wychowane na fast foodach i słodkich gazowanych napojach. Chcecie tak wyglądać? Jeśli nie, przestańcie żreć bez opamiętania przetworzone, tłuste żarcie, którego zdrowy organizm nie jest w stanie normalnie strawić, więc ładuje to w komórki tłuszczowe, których tworzy coraz więcej tworzy! Tu nawet ograniczenie o połowę nic nie pomoże. Na śmietnik z tym, bo tyle to warte, a wasz organizm odetchnie i szybko zrobi wam miłą niespodziankę, przekonacie się. Są już sklepy ze zdrową żywnością, a po warzywa i owoce lepiej wybrać się na bazarek, niż do hipermarketu.

Maria
Od miesiąca nie jem kolacji,czyli moim ostatnim posiłkiem jest obiad,dosyć obfity.Do końca dnia piję wodę,taką z kranu,ale przegotowaną i sok pomidorowy/zawiera związki antyrakowe/ I właśnie od miesiąca widzę dobry rezultat tej niby diety.....cztery kilogramy mniej.

Po lekturze prześlij swoją opinię!


Cena: 13,90 zł

WAŻNE! Jeśli rozważasz decyzję o zakupie, obniż sobie znacząco cenę poprzez GŁOSOWANIE (patrz po lewej) i ZAPROSZENIE kilku osób (wejdź na zakładkę POWIADOMIENIA – TUTAJ). Wraz z rabatem ilościowym, możesz mieć do 35% zniżki!!!

Pamiętaj też o GWARANCJI SATYSFAKCJI, którą Ci dajemy!

Twoje zadowolenie lub zwrot pieniędzy! Bez pytania! Znając wartość poznawczą i jakość naszych publikacji, możemy Ci to obiecać. Szczegóły w zakładce “GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY”