ZAGŁOSUJ NA KSIĄŻKI

GŁOSUJ I ZYSKAJ RABAT 10%
Po zaznaczeniu min. 5 ciekawych wg. Ciebie tytułów, podaj e-mail, na który otrzymasz ZA DARMO promocyjnego e-booka oraz naliczymy Ci dożywotni RABAT 10%
Na koniec zatwierdz - GŁOSUJ

Partnerzy:

DOMENY UBEZPIECZENIOWE YouTube_Zdrada_AleHistorie.pl

ROZWÓD. WALKA O DZIECI I MAJĄTEK. Historie prawdziwe.

ROZWÓD. WALKA O DZIECI I MAJĄTEK. Historie prawdziwe.

PUBLIKACJA (359 stron) dostępna jest anonimowo w formie e-booka (PDF) wysłanego na podany nam adres e-mail. Więcej o treści tej książki oraz spis treści – w zakładkach poniżej.
DARMOWY FRAGMENT oraz POZEW O ROZWÓD (wzory) otrzymasz pisząc do nas przez Formularz Kontaktowy.

Masz przed sobą publikację, z której dowiesz się jak w praktyce wygląda czasem rozwodowa walka o dzieci, majątek i alimenty. Jeśli jedna ze stron nie jest nastawiona pokojowo… może być niewesoło. W treści zobaczysz także przykładowe pozwy rozwodowe, zależnie od sytuacji.
Jeśli obecnie zastanawiasz się nad rozwodem lub planuje go Twoja druga połówka, zobacz, co Cię czeka, gdy się na to zdecydujesz… Warto być przygotowanym na niespodzianki, których dziś sobie nawet nie potrafisz wyobrazić. Życie pisze tak nieprawdopodobne i okrutne scenariusze, że w żadnym filmie nie znajdziemy tak przemyślnych, złośliwych i bolesnych sposobów w jaki ludzie potrafią uprzykrzyć sobie życie w trakcie sprawy rozwodowej.

Cena “od…zł” wymagan zagłosowania na tytuły (po lewej stronie), powiadomienia znajomych o serii “!Ale Historie!” i zakupu co najmniej 2 e-booków.
W przypadku problemów z otrzymaniem publikacji po zapłacie – prosimy o szybki kontakt.

Wybierz wersję:

ISBN:359 stron!
Cena:26,35 zł
- 10% (głosowanie) = 23,72
- 15% (powiadomienia) =
19,76 zł
oszczędzasz VAT i 7 zł!

Dostępność Dostępny

Dopłata: 0,00 zł, razem 26,35 zł

Rabat 15%!

Dowiedz się jak wygląda rozwodowa walka o dzieci, majątek i alimenty a ZA DARMO pobierz pozew o rozwód (wzór)!

Jeśli zastanawiasz się nad rozwodem, zobacz, co Cię czeka, jeśli się na to zdecydujesz… Warto być przygotowanym na niespodzianki, których dziś sobie nawet nie potrafisz wyobrazić. Życie pisze tak nieprawdopodobne i okrutne scenariusze, że w żadnym filmie nie znajdziemy tak przemyślnych, złośliwych i bolesnych sposobów w jaki ludzie potrafią uprzykrzyć sobie życie w trakcie sprawy rozwodowej.

Jeśli chcesz wiedzieć: – co przeżyły różne rozwodzące się osoby właśnie na sali sądowej i poza nią w w okresie rozwodu, – dlaczego i w jakich okolicznościach zdarza się krzywoprzysięstwo, – dlaczego ludzie zgadzają się być podstawionymi świadkami, – dlaczego na porządku dziennym jest manipulowanie dziećmi, ukrywanie majątku, fałszowanie dokumentów…

...TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli chcesz wiedzieć...

Jakie jeszcze problemy pojawiają się w okresie rozwodowym
Jak wygląda ustalenie podziału majątku, opieki nad dziećmi, widzeń, alimentów itd…

...TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli zadajesz sobie pytanie…
...dlaczego ludzie nie mogą się dogadać co do dzieci i majątku, ...dlaczego manipulują dziećmi,
...dlaczego ukrywają majątek,
...dlaczego podstawiają świadków i kłamią na sali sądowej…

...TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda…
...walka o dzieci na sali sądowej i w rzeczywistości
...jakie rozwiązanie jest najlepsze dla dzieci…
...walka o majątek na sali sądowej i w rzeczywistości
... i jak to wszystko postrzegają osobno kobiety i osobno mężczyźni…

...TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli zastanawiasz się...
...czy w cywilizowany sposób można podzielić majątek i kulturalnie się rozwieść...
...jak przygotować się do sprawy rozwodowej
...jak uniknąć problemów rozwodowych w przyszłości, jak się zabezpieczyć (intercyza? budowanie głębszej relacji z dziećmi i poświęcanie im większej uwagi, zrozumienie, że kariera to nie wszystko…)

...TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Niniejsza książka oraz wnioski powstały w oparciu o wypowiedzi i autentyczne doświadczenia tysięcy anonimowych ludzi oraz osób z ich otoczenia. To swego rodzaju Wielka Księga Relacji z Prawdziwych Wydarzeń oraz Opinie, Komentarze i Rady.
Kiedyś zaczytywano się w „Listach do Redakcji” i w odpowiedziach na odważnie przedstawiane ludzkie problemy. Dziś mamy serię wydawniczą „ALE HISTORIE!”. W przeciwieństwie do pełnych teorii książek poradniczych, w tym wypadku mamy do czynienia z praktyczną, „z życia wziętą”, wielopokoleniową wiedzą, która pokazuje nasze życie takim, jakim jest rzeczywistości. Otrzymujemy odpowiedź na pytanie, jakie mogą być skutki podejmowania określonych życiowych wyborów i czy powszechne stereotypy na temat pewnych sytuacji i zachowań mają sens… Podczas lektury przekonujemy się sami, czy stosowanie niektórych wskazówek z wszechobecnych „życiowych” poradników może być dla nas pomocne… A może w prawdziwym życiu bywa jednak inaczej i nie można dać gotowej recepty na rozwiązanie określonego problemu? A może równie ważne (lub ważniejsze?) jest wyrobienie sobie własnej, niezależnej opinii i podjęcie przemyślanych decyzji kierując się intuicją i zdrowym rozsądkiem na bazie doświadczeń tysięcy innych ludzi? Ludzi, którzy być może stosowali wskazówki ze wspomnianych poradników, a teraz powiedzą Ci, jak to jest w praktyce…

Aby pokazać, iż życie pisze własne, często nieoczekiwane scenariusze oraz… jak należy wówczas postępować – dokonaliśmy autorskiego wyboru określonych wypowiedzi w taki sposób, aby zawierały one tylko naprawdę interesujące historie, dyskusje i opinie. Na tej bazie wyciągaliśmy określone wnioski. Bazując na komentarzach i poradach, zrozumiesz co oznacza rozwód i jak należy się do niego przygotować.
Aby zachować obiektywną równowagę wśród przeciwstawnych niekiedy opinii, staraliśmy się o ich podobny dobór ilościowy. Czasem są to indywidualnie opowiedziane historie i szereg komentarzy, innym razem – swobodnie dobrane, ale zawsze bogate w treść i związane z tematem danego rozdziału, opinie ludzi (osób czasem naprawdę doświadczonych!).
I co najważniejsze, w jednej książce przekazujemy Ci starannie dobrane i posegregowane najciekawsze historie i najcenniejsze porady, jakie po długim czasie pracy, zdołaliśmy znaleźć i wybrać spośród wielu tysięcy wypowiedzi (często niestety chaotycznych i nie “na temat”). Bez żadnych niepotrzebnych, umoralniających dyskusji i komentarzy o podłożu religijnym czy politycznym. Bez żadnych zbędnych treści rozpraszających i marnujących Twój czas. Otrzymujesz „na tacy” tylko konkretne, autentyczne, wciągające historie, od których nie będziesz w stanie się oderwać aż do skończenia książki! Dalsza decyzja, co zrobić dla siebie z wiedzą, którą otrzymasz na podstawie osobistych doświadczeń tysięcy ludzi, którzy dobrze znają temat, o którym piszą – należeć będzie tylko do Ciebie. Znając wszelkie „za” i „przeciw” oraz możliwe konsekwencje podejmowania określonych kroków – na pewno łatwiej podejmiesz decyzje dotyczące Twojego własnego życia, a w tym wypadku w sprawach związanych z rozwodem… I być może nie popełnisz błędów, za które inni ludzie zdążyli już zapłacić, a Ty – dzięki ich przestrogom i radom – możesz tego uniknąć. Albo po prostu dowiedzieć się, jak inni radzą sobie w rozwodowych okolicznościach, w których właśnie się znajdujesz…

Dzięki licznym doświadczeniom ludzi, które opisane są w tej książce, przestaniesz błądzić i będziesz w stanie samodzielnie podjąć właściwe życiowe decyzje – być może trudne, ale świadomie przemyślane i z większą gwarancją powodzenia.

Zrób pierwszy krok i dowiedz się więcej na temat, który jest Ci teraz bliski…

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

Darmowy fragment – już wkrótce! Trwa opracowanie.
Zapisz się na NEWSLETTER (“powiadamiacz” na górze tej strony), a poinformujemy Cię, jak tylko fragment będzie dostępny.

 1. 1#

  ROZWODOWA WALKA O DZIECI I MAJĄTEK

  Od autorów

  Wstęp

 2. 2#

  Przyczyny i okoliczności decyzji o rozwodzie.
  Historie prawdziwe.

 3. 3#

  Problemy okresu rozwodowego – historie prawdziwe.

  Jakie problemy pojawiają się w okresie rozwodowym (ustalenie podziału majątku, ustalenie opieki nad dziećmi, widzeń, alimentów, wrażenie stronniczości sądu…)

  Dlaczego ludzie nie mogą się dogadać co do podziału majątku i opieki nad dziećmi?

  Dlaczego, ukrywają majątek, manipulują dziećmi, podstawiają fałszywych świadków i kłamią na sali sądowej?

 4. 4#

  Rozwodowa batalia o dzieci. Prawdziwe historie pokrzywdzonych ojców.

 5. 5#

  Rozwodowa batalia o dzieci. Prawdziwe historie pokrzywdzonych matek.

 6. 6#

  Rozwód a dzieci – trudny wybór mniejszego zła.

 7. 7#

  Rozwodowa walka o majątek i alimenty. Historie pokrzywdzonych mężów.

 8. 8#

  Rozwodowa walka o majątek i alimenty. Historie pokrzywdzonych żon.

 9. 9#

  Czy możliwy jest kulturalny i cywilizowany rozwód? Prawdziwe relacje.

UWAGA! PONIEWAŻ MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY TECHNICZNE (KOMUNIKAT “fatal error”) PROSIMY O WYSŁANIE PROŚBY O DARMOWY FRAGMENT BEZPOŚREDNIO NA ADRES kontakt@alehistorie.pl lub przez FORMULARZ KONTAKTOWY – TUTAJ

Darmowy fragment zostanie wysłany po wpisaniu Twojego e-maila w poniższe okienko. Pamiętaj, zaakceptuj błękitną kropkę i wciśnik guzik “WYŚLIJ”.

Tak, chcę otrzymać fragment tej książki!

Przedrozwodowo…
Uczciwi są, że dają te wzory pozwów za darmo i nic nie musiałem kupować. Ale na koniec i tak kupiłem tego e-booka ;-) i szczerze polecam wszystkim, których dopadł ten cały bałagan rozwodowy. Dowiedziałem się sporo jak sobie poradzić z tym wszyztki poradzić, z tym podziałem majątku i opieką na dzieciaczkami. Jestem facetem, więc powiem tak – łatwo nie jest, ale jak poczytałem te opisywane przypadki, wierzę, że dam jakoś radę. Wiem już, jak się przygotować i czego mogę oczekiwać, poukładałem to sobie w głowie…Pozdrawiam!

merci
Świetna książka! Wreszcie wiem, jak się do tego zabrać i nie popełnić błędów tych wszystkich, biednych ludzi. Chcę się wreszcie uwolnić i nie dać się wyrolować. Chce wojny – będzie ją mieć!
Merci

Intercyza
Jakby ludzie podpisywali intercyzę, nie byłoby tych wszystkich problemów. Ja mam podpisaną i wszystko jest klarowne, nawet w kwestii dzieci, nie tylko majątku. Żadnych podchodów w czasie rozwodu u mnie więc nie było. Poszło szybko i sprawnie, czego Wam też życzę. Ale te historie to, swoją drogą, jakaś masakra totalna… jacy ludzie potrafią być dla siebie podli, porażka normalnie i żal!

Jatka
U mnie na sali sądowej była istna jatka i obrzucanie się wyzwiskami. Sędzina musiała przerywać i uspokajać towarzystwo. Już nie mam do tego nerwów. W tej książce to wszystko prawda jest, że ludzie potrafią się tak zachowywać. Jeszcze bardziej szokujące historie tam są, więc te jazdy u mnie to i tak pikuś...ludzie przy rozwodzie to się tak zmieniają, że w życiu by się nie pomyślało,zyjąc z kimś tyle lat pod jednym dachem :-(

wojna rozwodowa
Wzory pozwów rozwodowych bardzo mi się przydały. Cała książka oświeciła mnie i przygotowała na sprawę rozwodową. Co tu dużo gadać, idę na wojnę z drugą połową, byłą już :-( i wiem, jak należy się okopać, żeby nie oberwać... przykre...

Żona złożyła pozew o rozwód za rzekomą zdrade
Żona wiosła o rozwód niby z mojej winy, a tak naprawdę to zdradzała mnie od lat i teraz coś sobie ubzdurała, że to ja ją zdradzam ,a to g... prawda. DO tego chce mnie wyczyścić z połowy majątku i żebym jeszcze jej płacił alimenty!!!! A tylko ja tyrałem na to wszystko przez te całe lata. Dzięki za tę książkę. Dopiero oczy mi się otworzyły i wiem teraz, na co się przygotować na sprawie rozwodowej. Nie poddam się tak łatwo, o nie!!!!

kłamstwo nie popłaca
Rozwód to straszna sprawa, szczególnie jak w sądzie strony kłamią. Przeżyłam to. Szczególnie teściowa okazała się wredna i podstawiła sąsiadki, któr bredziły kłamstwa na mój temat. Prawie sraciłam dzieci, ale sędzina wykazała się trzeźwością umysłu i sprawdziła innym sposobem, Baby się stydu najadły tylko i dobrze!!!

Po lekturze prześlij swoją opinię!


Cena: 26,35 zł

WAŻNE! Jeśli rozważasz decyzję o zakupie, obniż sobie znacząco cenę poprzez GŁOSOWANIE (patrz po lewej) i ZAPROSZENIE kilku osób (wejdź na zakładkę POWIADOMIENIA – TUTAJ). Wraz z rabatem ilościowym, możesz mieć do 35% zniżki!!!

Pamiętaj też o GWARANCJI SATYSFAKCJI, którą Ci dajemy!

Twoje zadowolenie lub zwrot pieniędzy! Bez pytania! Znając wartość poznawczą i jakość naszych publikacji, możemy Ci to obiecać. Szczegóły w zakładce “GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY”