ZAGŁOSUJ NA KSIĄŻKI

GŁOSUJ I ZYSKAJ RABAT 10%
Po zaznaczeniu min. 5 ciekawych wg. Ciebie tytułów, podaj e-mail, na który otrzymasz ZA DARMO promocyjnego e-booka oraz naliczymy Ci dożywotni RABAT 10%
Na koniec zatwierdz - GŁOSUJ

Partnerzy:

DOMENY UBEZPIECZENIOWE YouTube_Zdrada_AleHistorie.pl

JEJ ZDRADA. Historie prawdziwe.

JEJ ZDRADA. Historie prawdziwe.

KSIĄŻKA tradycyjna (385 str) lub E-BOOK (PDF/EPUB/MOBI) anonimowo wysyłany na podany e-mail.
DARMOWY FRAGMENT dostępny po wysłaniu wiadomości przez Formularz Kontaktowy.

Zdradza Cię żona, dziewczyna? Chcesz wiedzieć, CO MASZ TERAZ ZROBIĆ? Odpowiedź dostaniesz wraz z tą książką. Miotasz się i nie wiesz, co z tym zrobić, czy zostawić ją, a może wybaczyć? Myślisz o rozstaniu, rozwodzie… ale co z dziećmi!? Oto książka o zdradzie napisana na podstawie prawdziwych, prywatnych historii wielu ludzi, którzy znaleźli się kiedyś w Twojej obecnej trudnej sytuacji. Przekonaj się, że nie musisz popełnić ich błędów i podejmij właściwe życiowe decyzje…

Cena “od…zł” wymaga zagłosowania na tytuły (po lewej stronie), powiadomienia znajomych o serii “!Ale Historie!” i zakupu co najmniej 2 e-booków.
W przypadku problemów z otrzymaniem publikacji po zapłacie – prosimy o szybki kontakt.

Obejrzyj krótką prezentację VIDEO TUTAJ i przeczytaj szczegóły w poniższych zakładkach.

Wybierz wersję:

ISBN:978-83-62752-11-9
Cena:26,35 zł
- 10% (głosowanie) = 23,72
- 15% (powiadomienia) =
19,76 zł
oszczędzasz VAT i 7 zł!

Dostępność Dostępny

Dopłata: 0,00 zł, razem 26,35 zł

ISBN:978-83-62752-03-4
Cena:31,44 zł
- 10% (głosowanie) = 28,30
- 15% (powiadomienia) =
23,58 zł
oszczędzasz VAT i 8 zł!

Dostępność Dostępny

Dopłata: 4,14 zł, razem 31,44 zł

Rabat 15%!

Zdrada żony lub dziewczyny? Zobacz, jak NALEŻY ZACHOWAĆ SIĘ gdy ona Cię zdradza! Zakończyć tę farsę, czy pokornie wybaczyć? Oto wnioski i porady na bazie tysięcy historii zdradzonych mężczyzn. Dowiedz się, jak nie popełnić ich bolesnych błędów “po odkryciu zdrady” i jak szybko wrócić do normalnego, lepszego życia.. bez bólu zdrady.
Dowiedz się też, co mówią same zdradzające kobiety i na jakie przyczyny wskazują. Czy powody te są poważne czy to tylko wymówka, a przyczyna leży gdzie indziej (pewnie domyślasz się już gdzie…)?

A więc…
Jeśli zostałeś zdradzony…
Jeśli podejrzewasz niewierność partnerki i chcesz wiedzieć więcej a także…
Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego Cię zdradza…
Jeśli szukasz sygnałów jej zdrady…
Jeśli chcesz wiedzieć z kim to robi…
Jeśli potrzebna Ci wiedza, jak skutecznie uzyskać twarde dowody…

... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli chcesz wiedzieć...
... jakie są przyczyny niewierności kobiet?
... jakie będą konsekwencje zdrady dla was obojga?
... z kim one nas zdradzają?
... jak wykryć zdradę?
... kim są ich kochankowie i co mają do powiedzenia?

... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli zastanawiasz się...
... wybaczyć zdradę, czy lepiej od razu odejść...
... czy da się w ogóle wspólnie żyć po zdradzie…
... czy złożyć pozew o rozwód i jak się przygotować...
... jak przetrwać rozstanie…
... czy po rozwodzie życie może być lepsze (może!!!)

... TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

... TYM BARDZIEJ, ŻE JAKO AUTORZY SAMI TEGO DOŚWIADCZALIŚMY
I DOBRZE WIEMY, JAK BARDZO JEST CI TERAZ TRUDNO.

POZWÓL SOBIE POMÓC! DZIĘKI TEJ KSIĄŻCE SZYBKO ZROZUMIESZ CO MASZ ZROBIĆ I JAKIE PODJĄĆ DECYZJE. MASZ NA TO NASZĄ GWARANCJĘ.

Fragment ze WSTĘPU AUTORÓW…

Książka niniejsza, początkowo miała stanowić kompendium wiedzy na temat przyczyn i skutków zdrady i niewierności. Źródłem miały być publikacje na ten temat oraz szereg prac naukowych, klinicznych itp. Chcieliśmy jednakże stworzyć publikację bliższą rzeczywistości, a nie bazować jedynie na teorii. Potrzebowaliśmy zilustrowania prezento­wanych opinii i badań naukowych poprzez prawdziwe wypowiedzi osób do­świadczonych problemem zdrady partnerskiej. Zaczęliśmy więc, z pomocą wielu współpracujących osób, przedzierać się przez tysiące wypowiedzi, również na niezliczonych forach internetowych, gdzie tematyka ta była poruszana (choć zwykle w sposób bardzo nieprzystępny, chaotyczny i trudny w czytaniu i rozumieniu).
Po wielu analizach, doszliśmy do słusznych wniosków, iż prawdziwi ludzie są autentycznymi świadkami własnych traumatycznych przeżyć i mają do powiedzenia o wiele więcej „z życia wziętych prawd” niż niejeden naukowiec, psycholog czy publicysta. Absolutnie nie kwestionujemy ich podsumowań, teorii i opinii, wręcz przeciwnie, zgadzamy się, że są one pewnego rodzaju fachowym zestawieniem wniosków z przeprowa­dzanych badań tego trudnego tematu. Ponieważ jednakże wydano w tym zakresie wiele publikacji, postanowiliśmy, iż formuła naszego wydawnictwa będzie inna – zmierzymy się ze stawianymi tezami i stwierdzeniami poprzez odniesienie się do licznych historii, które zdarzyły się naprawdę.

Jako że uznaliśmy, iż najbardziej autentycznym obrazem rzeczywistości są wypowiedzi ludzi, których spotkało przykre doświadczenie zdrady – znaleźliśmy wielu z nich, rozmawialiśmy z nimi oraz wyszukaliśmy niezliczoną ilość opartych na faktach, naturalnie prawdziwych wypowiedzi. W wielu przypadkach oddaliśmy głos tym, którzy sami piszą o zdarzeniach, które ich spotkały i jak zaważyło to na ich dalszym życiu. Okazało się, że na podstawie tych wielu z trudem uporządkowanych tematycznie wypowiedzi, można na koniec wyrobić sobie własną opinię na tematy, które teraz mogą być dla nas wielką zagadką. Kiedyś, tzw. życiowe prawdy objawiały się w przysłowiach, które zawsze były i są ludową mądrością pokoleń (i niewiele się w tym względzie zmieniło!). Dziś z kolei, w czasach przemian społecznych wynikających z równouprawnienia płci, informatyzacji naszego życia oraz wszechobecności internetu, portali randkowych i społecznościowych – stare prawdy są wciąż aktualne. Wielu ludzi mówi o tych samych problemach, których doświadczały miliony naszych prababek i pradziadków. Z tą jednak różnicą, że obecnie mówi się o problemach bardziej otwarcie, śmielej i bez pewnych barier – barier, które związane są często z upoka­rzającymi sytuacjami, o których oficjalnie i na forum publicznym wstydzimy się rozmawiać. W czasach wszechobecnego Internetu, dzięki gwarancji (poniekąd) anonimowości, możemy dzielić się swoimi sprawami z innymi osobami, prosić ich o radę lub sami ich udzielać, opowiadać swoje historie, wdawać się w dyskusje… wreszcie na koniec samemu wyciągać wnioski – właśnie na podstawie anonimowych rozmów i wymiany poglądów z ludźmi, którzy już wcześniej doświadczyli tego, czego my doświadczamy dziś.
Te doświadczone, często po wielokroć, osoby potrafią nam wskazać, co wydarzy się dalej w naszym życiu, co jest za następnymi drzwiami, które los przed nami otwiera…
Jeśli tak wielu ludzi twierdzi to samo o „kolejności zdarzeń”, czy warto upierać się, że w mojej indywidualnej sy­tuacji jest inaczej? Bo jestem idealistą? Bo wciąż wierzę w miłość? Jasne, życie potrafi pisać najbardziej zaskakujące i trudne do przewidzenia scenariusze, jednak w większo­ści przypadków, prawdziwe doświadczenia tysięcy ludzi, tutaj w odniesieniu do zdrady partnerskiej, są często miarodajne i bardzo uczące. Dają też możliwość spokojnej i przemyślanej analizy własnego problemu, gdyż otrzymujemy wiedzę, czego możemy oczekiwać po partnerce i jak postępować gdy ona prostu nas zdradza. Dzięki temu możemy szybciej odnaleźć naszą drogę do lepszego nowego życia. Bez zdrady, kłamstw, poniżania i uczuć ulokowanych w osobach, które nigdy na to nie zasługiwały…

W zestawieniu i jako ilustracja naszych autorskich wstępów, wniosków i komentarzy, w niniejszej książce wypowiadają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Osoby zdradzone, jak i te, które zdradzają, bądź zdradziły. Są ludzie w różnym wieku – młodzi, ale także ci starsi, któ­rzy dzielą się swym ogromnym, czasem wielopokoleniowym doświadczeniem. To oni właśnie, opi­sując swoje traumatyczne przeżycia związane ze zdradą, wskazują nam, jak naprawdę w obecnych czasach kształtują się relacje między partnerami, chłopakiem a dziewczyną, między małżonkami czy też kochankami. Uświadamiają nas na swoim “żywym przykładzie”, jak dziś wygląda ZDRADA i jak ją widzimy w kontekście obecnych czasów, naszych małżeństw, re­lacji z innymi… wreszcie pokazują nam obraz własnej wizji szczęścia wobec właśnie doświadczanej, lub już przeszłej życiowej tragedii.
To ogromne źródło wiedzy o skutkach ludzkich decyzji… zarówno po stronie zdradzonej, jak i tej zdradzającej. To jak dialog z tysiącami ludzi jednocześnie i wyciąganie wniosków z ich prywatnych doświadczeń. Nie warto wyważać drzwi, Jeśli gdzieś wielokrotnie otworzono już pewne drzwi, czyż warto je wywarzać raniąc się przy tym dotkliwie? Nie warto! Lepiej dowiedzieć się zawczasu, jak nie popełniać błędów ludzi, którzy po wielu latach żałują swoich ówczesnych decyzji. Niniejsza publikacja przynosi odpowiedź na wszystkie nurtujące nas pytania, porządkuje problemy i umożliwia podjęcie wyważonej i najlepszej życiowej decyzji.

Zarówno my jako autorzy, ale także szereg osób współpracujących przy powstaniu tej książki, doświadczaliśmy zarówno aktów niewierności ze strony partnera, jak i koszmarów związanych z rozwodem. Przyznajemy, że analiza i wnioski z tysięcy wypowiedzi i poglądów osób nam podobnych pomogła nam bardziej, niż niejedna “psychoterapia dla zdradzonych”. Na takie rozwiązania zawsze jest czas, jeśli oczywiście trafimy na dobrego psychologa. Naszym zdaniem, zanim tak się stanie, należy na początku samemu zmierzyć się z problemem i podjąć trud analizy i zrozumienia własnej sytuacji, choćby po to, aby podjąć pewne ważne decyzje “na szybko”.. “na już”, bo potem może być za późno… Za późno na odwracanie wszystkiego, gdyż nasza decyzja (na przykład zaufać powtórnie i zostać lub odejść natychmiast), jak okazało się zbiegiem czasu – nie była właściwa. Potem można iść na terapię, leczyć zranioną duszę, ale mając już sprawy poukładane i klarowne.
Nasza książka może pomóc także i Tobie uporać się z chaosem emocjonalnym, którego teraz doświadczasz. Z rozbiciem i niewiedzą, która domaga się odpowiedzi na pytanie „co mam teraz zrobić!!!???”

DAJEMY CI GWARANCJĘ, ŻE PO PRZECZYTANIU TEJ KSIĄŻKI BĘDZIESZ TO WIEDZIEĆ...

Zwracamy też uwagę na równoległą pozycję pt. „Jego zdrada. Historie prawdziwe”:http://alehistorie.pl/poradnik/jego_zdrada_historie_prawdziwe.html, która jedynie pozornie adresowana jest tylko do kobiet. Otóż okazuje się, iż wiele wypowiedzi należy lub dotyczy mężczyzn, którzy są kochankami naszych żon/partnerek, jednocześnie zdradzając swoje własne! Może warto dowiedzieć się, jakie mają motywacje, punkt widzenia na sprawę oraz co powoduje, że nasze partnerki wchodzą im do… tak! Do łóżka niestety.

Niniejsza publikacja to książka, którą można określić mianem Wielkiej Księgi Autentycznych Historii wraz z cennymi Wnioskami, Opiniami, Komentarzami i Poradami.
O ile kiedyś czytano „Listy do Redakcji” i śledzono odpowiedzi przypadkowych często ludzi na przedstawiane problemy, dziś jest seria wydawnicza „ALE HISTORIE!”://http:alehistorie.pl. W książkach dostajemy wiedzę, jakie bywają w życiu skutki podejmowania określonych życiowych wyborów i dowiadujemy się czy powszechnie uznane stereotypy na temat różnych sytuacji i zachowań mają rzeczywiście sens… Czytając każdą z publikacji przekonujemy się sami, czy wskazówki, których pełne są wszechobecne teoretyczne poradniki, mogą być dla nas pomocne… A może w prawdziwym, realnym życiu dzieje się zgoła inaczej i nie jest możliwe, aby dać każdemu gotową receptę na szczęście? A może tak samo ważne (lub nawet najważniejsze!) jest wyrobienie sobie własnej (i niezależnej od nikogo) opinii i samodzielne podjęcie przemyślanej decyzji kierując się nie tylko zdrowym rozsądkiem, ale i pewną intuicją wynikającą z doświadczeń setek innych ludzi? Być może stosowali się oni do wskazówek ze wspomnianych poradników, ale teraz powiedzą nam, co tak naprawdę należy zrobić z praktycznego punktu widzenia. Będziesz zaskoczony!

Pisząc niniejszą książkę, dokonaliśmy autorskiego wyboru i korekty wypowiedzi w taki sposób, aby zawierały one tylko naprawdę interesujące historie i opinie. Łatwo wyciągniesz więc z nich wartościowe dla siebie informacje i wnioski.
Aby utrzymać obiektywną równowagę wśród przeciwstawnych często opinii, stosowaliśmy ich podobny dobór ilościowy. Czasem są to po prostu opowiedziane historie, w innych przypadkach – opinie zwykłych ludzi (czasem naprawdę szokujące, ale jakże zgodne z rzeczywistością).

Wreszcie pamiętaj, że w jednej książce otrzymujesz od nas starannie wyselekcjonowane i posortowane najbardziej ciekawe historie i wnioski, jakie po długim czasie pracy, zdołaliśmy wyciągnąć z wielu tysięcy głosów. Nie znajdziesz tu żadnych zbędnych umoralniających dyskusji, czy komentarzy o podłożu religijnym czy politycznym. Żaden fragment nie będzie Cię rozpraszał marnujących Twój cenny czas. Otrzymujesz w skondensowanej formie jedynie konkretne wypowiedzi, opinie, wnioski i porady. Uzupełnione w dużej części przez prawdziwe, wciągające historie.
Co zrobisz z wiedzą, którą otrzymasz będzie już tylko zależne od Ciebie. Znając wszelkie argumenty ZA i PRZECIW oraz możliwe konsekwencje, gdy podejmiesz określone kroki – na pewno łatwiej będzie Ci podjąć swoje życiowe decyzje. I nie popełnisz błędów, za które liczni bohaterowie naszej książki zdążyli już zapłacić, a Ty – dzięki ich radom, wskazówkom i przestrogom – będziesz w stanie tego uniknąć. Przestaniesz błądzić po omacku szukając najlepszych rozwiązań. Będziesz w stanie sam zdecydować co dalej zrobisz ze swoim życiem. I będą to świadome i przemyślane decyzje. Pamiętaj – intuicja wynika z wyciągania wniosków z otaczającej nas rzeczywistości. Twój krąg jest niewielki, ale dzięki naszej książce zobaczysz najszerszy krąg wiedzy na bazie prawdziwych doświadczeń innych ludzi. To właśnie stanowi dla Ciebie gwarancję osiągnięcia spokoju, harmonii i szczęści, choć dziś jeszcze nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić.

Podejmij teraz decyzję i zrób pierwszy krok, aby dowiedzieć się CO POWINIENEŚ ZROBIĆ, GDY DOWIADUJESZ SIĘ O NIEWIERNOŚCI PARTNERKI!
Pobierz DARMOWY FRAGMENT z kolejnej zakładki!

Sprawdź też naszą publikację pt. ROZWÓD. WALKA O DZIECI I MAJĄTEK. Prawdziwe historie i relacje

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

 1. 1#

  SPIS TREŚCI (385 stron!)

  1.Wstęp od autorów
  2.Dlaczego i z kim kobiety zdradzają. Przyczyny i konsekwencje
  3.Jak wykryć jej zdradę. Sygnały zdrady
  4.Historie jej zdrady i co o tym myślą inni
  5.Jestem/byłem kochankiem waszych kobiet
  6.Życie po zdradzie. Wybaczyć jej, czy odejść...
  7.Trudno… rozwód. Jak to przetrwać
  8.Nowe życie po rozwodzie. Może być lepiej!
  9.Jak uchronić się przed zdradą. Jak postępować z kobietą
  10.Jutro będzie lepiej – trochę humoru na poprawę nastroju

UWAGA! PONIEWAŻ MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY TECHNICZNE (KOMUNIKAT “fatal error”) PROSIMY O WYSŁANIE PROŚBY O DARMOWY FRAGMENT BEZPOŚREDNIO NA ADRES kontakt@alehistorie.pl lub przez FORMULARZ KONTAKTOWY – TUTAJ

Darmowy fragment zostanie wysłany po wpisaniu Twojego e-maila w poniższe okienko. Pamiętaj, zaakceptuj błękitną kropkę i wciśnik guzik “WYŚLIJ”.

Tak, chcę otrzymać fragment tej książki!

Oświeciło mnie!
Że też mi wcześniej taka książka nie wpadła w ręce. Nie błądziłbym tak i nie wykańczał się przez tyle czasu… żyjąc w niewiedzy i wciąż wierząc, że ona już więcej tego nie zrobi… Dzięki za rozjaśnienie umysłu!

Pierro z Wawki
Przebrnąłem przez te historie w jedną noc. Nie zdawałem sobie sprawy, że tylu facetów ma problem taki sam jak ja teraz… Tylko, że moje problemy to nic w porównaniu z tym, co się dowiedziałem. Może nawet mniej sie teraz przejmuję tym wszystkim, bo wiem co mam robić. Koniec zabawy moja droga żonko!

*Andrzej z małego miasteczka”
No wreszcie w jednym miejscu znalazłem to, czego szukałem, a więc… jakie są oznaki zdrady, jak je wykryć i jak dłużej nie robić z siebie skończonego frajera. Historie tych facetów to jakaś masakra. Też mógłbym tu sporo napisać, jakie to fałszywe s…. są!

Peter
Nareszcie wiem, jak zdobyć twarde dowody na tę moją „ukochaną” żonkę. Ona pewnie myśli, że będę tak dalej żył w tej swojej naiwności. Niestety nie! Te wszystkie historie otworzyły mi oczy. Już dziś wyciągnąłem jej z kompa kilka ciekawych maili. Porozglądam się jeszcze, tak jak radzą chłopaki w książce, i dopiero wtedy odwiedzę adwokata. Dowody, najlepiej elektroniczne, to rzeczywiście podstawa, bo ta cwana lisiczka i tak by się wszystkiego wyparła.

Konrad z pomorskiego…
Jestem zszokowany, jak głupi i naiwny byłem do tej pory. Kilka razy jej wybaczałem i ciągle było to samo, tylko że zawsze z innym. Teraz dopiero do mnie dotarło, że „nie ma przebacz”. Raz przebaczysz, to już wiadomo, że przyzwalasz na to i panna znów ci przystawi rogi. Tylko, że możesz się już o tym nie dowiedzieć, bo będzie bardziej uważna. Słusznie chłopaki piszą. Szkoda, że tak późno mnie to wszystko oświeciło!

Pauliner
Może i da się wybaczyć zdradę, ale zapomnieć się nie da nigdy. Ja tak żyję już 10 lat i szlag mnie trafia, że zmarnowałem tyle czasu, bo po tej lekturze zdałem sobie sprawę, że jak mnie zdradzała kiedyś, tak zdradza dalej… tylko, że starałem się cały czas nie zauważać jasnych symptomów…. Mam dość, dzieci już na studiach, chyba czas na ewakuację z tego chorego małżeństwa. Niech sobie stara, głupia baba sama teraz radzi!

Kris, mazowieckie
A mnie moja połowica podsunęła do przeczytania tę drugą książkę„JEGO Zdrada” i … zbaraniałem. Bo ona zazdrosna jest o mnie cały czas i myśli, że ją zdradzam (nieprawda!), a sama dawno to robi… i to z moim najlepszym przyjacielem. Przynajmniej się dowiedziałem, co myśli o mnie człowiek, którego uważałem za przyjaciela (i kim są oraz co myślą kochankowie, którzy obracają nasze kobiety!).. Jak świetnie bawi się z moją żonką i jak razem mają ubaw z mojego frajerstwa. Może istotnie nim jestem, więc zabieram się teraz za lekturę niniejszej książki o zdradach kobiet i posłucham z uwagą wszelkich porad. Czas zakończyć tę farsę.

Emilio
Gdzieś w którejś opinii czytałem, że lektura tej książki to lepsze niż jakakolwiek terapia po zdradzie. Ja tak samo… do księdza nie pójdę, do psychoanalityka lub psychiatry, czy też na grupę wsparcia też nie. Wstyd by mi było, a wariatem nie jestem. A tutaj… proszę bardzo – na tacy dostałem odpowiedź na wszystkie pytania i wreszcie poukładałem sobie to wszystko w głowie. Dobrze, że ludzie piszą o swoich przeżyciach. Można się wiele nauczyć i nie działać pochopnie. Jakoś mi lżej, że nie jestem sam, i cała masa facetów ma podobne problemy…

Anita z gór
Dostałam od kogoś na gwiazdkę tę książkę. Udałam zdziwioną, ale trochę wstyd mi było, a nikt się nie przyznał z domowników. Podejrzewam córkę, która zorientowała się chyba, że mam romans w pracy i rzeczywiście zdradzam męża. Powiem jedno – to, co przeczytałam o zdradach kobiet – to wszystko prawda, żałosna prawda. Mąż od razu też dorwał tę książkę i coś czuję, że mu się „szybka przetarła” i patrzy na mnie podejrzliwie. Zresztą ma rację, choć przestałam się już spotykać z tamtym. Ta książka mi uświadomiła, jak dużo ryzykowałam i jak bardzo to wszystko było widać po moim zachowaniu.

Amadeo…
Szkoda, że nie widziałem tego wszystkiego wcześniej. Już 5 razy pogoniłbym tę moją... przemilczę niecenzuralne słowo… Dlaczego byłem taki naiwny… zmarnowałem przez to najlepsze lata życia, a teraz co?

Franz Kawa
A ja dałem to mojej do przeczytania, to na sam widok tytułu cała się zagotowała. Miałem pierwszy dowód, że coś jest nie tak. Potem czytała to podczas mojej nieobecności i widzę, jaką burzę przechodzi w tej swojej głowie. Teraz i ja wiem, że mnie zdradza, i kombinuje, jak tu się lepiej zakamuflować!

Pogrążony...
Po co ja jestem uczciwy, jak mnie zdradza gdy tylko ją ktoś wyrwie gdzieś, gdziekolwiek. I wcale się z tym nie kryje! Potrafi zniknąć z kochasiem na kilka dni! Ma mnie za nic. I co? Mam tak samo robić? Pięknym za nadobne? Co to za życie!!! Tylko dzieciaczków mi żal, dlatego w tym bagnie jeszcze jestem. A ta książka to rzeczywiście jak terapia, ale jaka..., że historie innych facetów to wielokrotne większe piekło? Może i lżej mi teraz... i przynajmniej wiem, czego się spodziewać i jak zaplanować życie, gdy ten koszmar się wreszcie kiedyś skończy. Sam go muszę skończyć zresztą...

Klaritas (k...........@....t.pl)
Też mnie to spotkało właśnie. I powiem tak - boli jak cholera. Nie mogę w nocy spać, wciąż przed oczami mam to co zobaczyłem. Nie jem, chudnę, nerwy mam wypalone. Olałem pracę. Nie wiem, jak to się skończy. Nikomu nie życzę takich doznań, jakie zaserwowała mi "ukochana". Tak niby uczciwa i bogobojna... a tu proszę. k...z niej wyszła! To chyba w naturze ludzkiej siedzi, czy ktoś jest k... czy nie, prędzej czy później wyjdzie na wierzch!

Kermit (m..............@......a.pl)
Do Klaritasa - słuchaj, nie przejmuj się, wyrzuć s..... z domu i niech sobie sama radzi, niech idzie do kochasia. Zwykle jest tak, że ten wcale nie ma ochoty na kontynuowanie znajomości, bo interesowała go tylko d.... twojej kobiety, jak to było potajemne zdradzanie i od czasu do czasu. Mówię ci, ona wróci z podwiniętym ogonem, a ty wtedy wiesz co zrób? To co napisałem ci na początku. Wywal i każ nie wracać!

S z KOSZALINA
Sam z ciekawości przeczytam tą książkę macie rację kobieta,która zdradza po przysiędze,która składała jest jak z użyta guma i nigdy się nie wraca do podlanego trawnika przez innego ogrodnika bo historia lubi się powtarzać już 3 miesiące jestem po rozstaniu i już mnie nie boli nigdy nie zaufam kobiecie trzeba być czujnym

Zdradzony mąż
Dzięki za tę książkę. Oświeciła mnie. Zdrada już dawno gościła w moim domu. Żona zdradzała mnie z kolegą, a potem z bratem, suka jedna. A o jej zdradzie dowiedziałem się przypadkiem. Nie uwierzycie, ale ksiądz mi powiedział na ulicy. Jaja mówię wam, i już pogoniłem tę łajdaczkę, wiem, że zdradza teraz tego swojego, dźizas!

Żona zdradzała wiele razy...
Moja żona zdradziła mnie kilka razy i zawsze jej wybaczałem, aż w końcu odeszła z kochankiem i złożyła pozew o rozwód. Ale naiwny byłem, ale ja naprawdę ją kochałem. Wykorzystała to i tyle. Nie wiem teraz, po co mi było chrześcijańskie wybaczanie i nadstawianie drugiego policzka. Czuje się jak frajer. Dzieki za tę książkę, bo mi uświadomiła ten fakt i wiem przynajmniej jak już nigdy nie dać z siebie zrobić rogacza...

Koniec tolerancji zdrad!
Moja robi to ze swoim durektorem w pracy, Już mam dosyć, ciągle przeprasza, i że już nigdy wiecej, ale ciągle do tego wraca. Zdrada za zdradą i zdradę pogania!!! Zamierzam wnieść o rozwód. Mam dość. Ta książka dała mi siłę, żeby to zakończyć. Mam przed sobą jeszcze sporo życia. Nie chcę go spędzać tak jak teraz z tą zakłamaną, amoralną suczą, przepraszam za słowo. ale tak ją teraz odbieram.

Kaytee
Kobiety w swojej naturze mają zdradę zakorzenioną, bo ZAWSZE ROZGLĄDAJĄ SIĘ ZA JAKIMŚ LEPSZYM MODELEM FINANSOWYM głównie. Jak się taki nawinie, to dotychczasowy idzie w odstawkę, a pani ochoczo rozstawia nogi. Zdradliwe suki i tyle!

Alexy
Zgadzam się, a do tego te wszystkie suki są jak małpy, które zanim nowej gałężi nie złąpią porządnie, to tej drugie się trzymają cały czas, a my nic nie wiemy, żę ta jaedna z drugą rogi nam przypawiają licząc, że się nie wyda. Moja zdradzała tak przez 2 lata i obu nas oszukiwała!!! Nie wiedzieliśmy o swoim istnieniu, więc zdradzała nas obu.

Wielokrotna zdrada
Moja też tak robiła ale z trzema naraz. Jak się dowiedziałem, znalezałem tamtych i razem jej zrobiliśmy taki sajgon, że ze wstudu uciakła z miasta za granicę. Z tego co wie, tam też zdradza gościa z któym jest, więc natury kur... nie zmienisz.

kobieta, zdrada i pół królestwa pa pa
kobiety są jak tsunami... gdy przychodzą, na początku są ciepłe i wilgotne a jak odchodzą to... zabierają domy, samochody, sprzęty ;-)))

Heniutek zdradzony
A to słyszeliście? "Jeśli znalazłeś kobietę swoich marzeń, to o reszcie marzeń możesz zapomnieć" :-)))))

Po lekturze prześlij swoją opinię!


Cena: 26,35 zł

WAŻNE! Jeśli rozważasz decyzję o zakupie, obniż sobie znacząco cenę poprzez GŁOSOWANIE (patrz po lewej) i ZAPROSZENIE kilku osób (wejdź na zakładkę POWIADOMIENIA – TUTAJ). Wraz z rabatem ilościowym, możesz mieć do 35% zniżki!!!

Pamiętaj też o GWARANCJI SATYSFAKCJI, którą Ci dajemy!

Twoje zadowolenie lub zwrot pieniędzy! Bez pytania! Znając wartość poznawczą i jakość naszych publikacji, możemy Ci to obiecać. Szczegóły w zakładce “GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY”