ZAGŁOSUJ NA KSIĄŻKI

GŁOSUJ I ZYSKAJ RABAT 10%
Po zaznaczeniu min. 5 ciekawych wg. Ciebie tytułów, podaj e-mail, na który otrzymasz ZA DARMO promocyjnego e-booka oraz naliczymy Ci dożywotni RABAT 10%
Na koniec zatwierdz - GŁOSUJ

Partnerzy:

YouTube_Zdrada_AleHistorie.pl DOMENY UBEZPIECZENIOWE

Zapomnij na moment o zdradzie - HUMOR cz.1

Zrób to dla siebie. Aby oderwać się na chwilę od ponurych i przykrych tematów zdrady… oto ZASŁYSZANE DOWCIPY I KAWAŁY (W TEMACIE ZDRADY PO STRONIE I KOBIET I MĘŻCZYZN!)

Poniższe dowcipy i anegdoty są przytaczane w wielu wypowiedziach i na licznych publicznych forach internetowych, o czy z góry uprzedzamy :-)
Gwarantujemy, że zaraz się uśmiejesz :-)))))), a to już uznamy za swój sukces, aby wyciągnąć Cię choć na chwilę z podłego nastroju (usprawiedliwionego, rozumiemy to doskonale!)

A WIĘC BYŁO TO TAK:

Siedzi facet u kochanki. Późno, trzeba wracać. Mówi do niej: Daj trochę wódki, ochlapię się, to nie będzie czuła twoich perfum.
Wchodzi do domu, a żona go w twarz? Za co? Myślałeś, że jak się wyperfumujesz, to nie poczuję, że wódkę piłeś

W biurze pyta kolega kolegi: Co wycinasz z gazety? Notatkę o tym, jak mąż zamordował żonę, bo mu stale przeszukiwała kieszenie? I co masz zamiar zrobić z tym wycinkiem ? Jak to co, schowam do kieszeni!

Przyjaciółka do przyjaciółki: Jak ci się układa pożycie z mężem? On ciągle mnie zdradza, a ja przecież tak często bywam mu wierna!

Jak donosi Polskie Radio, śląskie prostytutki wzorem Samoobrony?, zablokowały jedno z ważniejszych skrzyżowań w mieście. Żądają podwyżek pensji i terminowych wypłat dla górników Katowickiego Holdingu Węglowego.

ZDRADA MĘŻCZYZN wg mężczyzn: Możesz ściskać silikonowe biusty. Ponieważ są to sztuczne biusty zdrady nie ma. Jeśli nie pamiętasz imion kochanek, to się nie liczy. Jeśli nie dzwonisz do nich później, masz czyste sumienie. Seks oralny nie jest zdradą, to jak uścisk dłoni czy rozdawanie autografów. Jeśli się z nią pieścisz, to się kwalifikuje jako zdrada. Jeśli znajdujesz się w innej strefie czasowej niż twoja kobieta, żeby sprawdzić, czy ja zdradzasz, musisz wykonać następujące porównanie: załóżmy ze X to różnica czasu miedzy dwoma krajami, a Y to liczba godzin, która określa czasowa różnicę miedzy pójściem do łóżka z inną dziewczyną, a chwilą, w której dzwoniłeś do swojej dziewczyny. Jeśli Y: Jeśli jesteś w Kanadzie, Japonii czy Ameryce Południowej twój ślub nie jest tam honorowany przez prawo i możesz sypiać, z kim zechcesz. Jeśli uprawiasz seks w przeddzień spotkania ze swoją stalą partnerką, wszystko jest OK. To tylko ćwiczenie, żeby czasami nie było przedwczesnego wytrysku podczas igraszek z Twoją dziewczyną. Jeśli zdradzasz, ponieważ myślisz, że to Ci pomoże w karierze, tak naprawdę nie zdradzasz. Jeśli jednak dziewczyna, z którą to robisz, liczy, że pomożesz jej w karierze? no to już jest zdrada. Jeśli to są czyjeś urodziny, to się nie liczy. (Zwłaszcza jeśli są to twoje urodziny) Jeśli dziewczyna ma tatuaż z twoim imieniem, trzeba się z nią przespać z czystej grzeczności. Jeśli ona ma na imię tak jak twoja dziewczyna, to się nie liczy. Jeśli ma inaczej, to przynajmniej inicjały powinny się zgadzać. Jeśli jednak ani imię, ani inicjały nie zgadzają się, wystarczy ją spryskać przed pójściem do łóżka perfumami twojej dziewczyny i już jest wszystko w porządku.

ZDRADA KOBIET wg mężczyzn: Kobieta, która zdradza to dziwka. Kobieta, która zdradza z żonatym mężczyzną to totalna dziwka. Kobieta, która jest zdradzana to publiczne pośmiewisko.
Wiek mężczyzn:
0 -20 lat mężczyzna jest jak FIAT: mały i figlarny.
20-30 lat mężczyzna jest jak PORSCHE: szybki i energiczny.
30-40 lat mężczyzna jest jak CITROEN: perfekcyjny.
40-50 lat mężczyzna jest jak POLONEZ: obiecuje więcej, niż może zrobić.
50-60 lat mężczyzna jest jak ŻUK: trzeba go ręcznie zastartować.
60 i więcej lat wypada zmienić markę.

Czym się różni mężczyzna od choinki? Choinkę jak się rozbierze, to zostaje tylko badyl, a jak mężczyznę to i dwie bombki.

Młody mężczyzna wchodzi do kiosku i pyta: Czy są widokówki z napisem ?Dla jedynej?? Są! To poproszę 12 sztuk.

Mąż wraca do domu i zastaje swoją żonę w łóżku z przyjacielem. Wiesz co Stefan, mówi z politowaniem, ja MUSZĘ, ale TY?!

Płynie stado plemników jajowodem. Nagle jeden słabiutki, który płynie ostatni, krzyczy: Panowie, ZDRADA!, jesteśmy w dupie wracajmy!
Całe stado w tył zwrot, a ten płynąc dalej, mruczy pod nosem: ? I tak rodzą się geniusze?

Konferencja naukowa. Temat: Kariera zawodowa a wierność małżeńska?. Referent wygłasza?: pierwsze miejsce, jeśli chodzi o zdrady małżeńskie, zajmują lekarze? te nocne dyżury sprzyjają, kilka etatów naraz itd? drugie miejsce to oczywiście artyści? ciągle nowe role, plany, otoczenie? no a trzecie miejsce? to właśnie ludzie tacy jak Państwo uczestnicy konferencji, szkoleń, jeżdżący w delegację...
Nagle z sali odzywa się facet: Protestuję! już od 20 lat wyjeżdżam i nigdy mi się to nie zdarzyło!!!
Na to głos z końca sali, wstaje facet i krzyczy: I właśnie przez takich ch?ów jak ty, mamy trzecie miejsce!!!

On i ona leżą siebie na kanapie. Dzwoni telefon. Ona odbiera: Kto dzwonił? – Mój mąż. O! Co mówił? Że spóźni się do domu, bo gra z tobą w brydża?

Ciąg dalszy w części 2. Poszukaj lub PRZEJDŹ TUTAJ