ZAGŁOSUJ NA KSIĄŻKI

GŁOSUJ I ZYSKAJ RABAT 10%
Po zaznaczeniu min. 5 ciekawych wg. Ciebie tytułów, podaj e-mail, na który otrzymasz ZA DARMO promocyjnego e-booka oraz naliczymy Ci dożywotni RABAT 10%
Na koniec zatwierdz - GŁOSUJ

Partnerzy:

YouTube_Zdrada_AleHistorie.pl DOMENY UBEZPIECZENIOWE

Zdradził? Zostaw go. Nie marnuj życia!

Cóż możemy o tym powiedzieć?... Wykonaliśmy sporo pracy, ale analiza tysięcy prawdziwych ludzkich dramatów nie pozwala jednoznacznie stwierdzić, że życie po rozstaniu jest zawsze szczęśliwe i zmierza do równowagi. Wprawdzie wiele prawdy jest w potocznym stwierdzeniu, że czas leczy rany (niektórzy twierdzą, że czas >>żałoby<< po związku trwa nie mniej niż 2 lata), jednak traumatyczne przeżycia mogą pozostawić swój ślad w psychice i podejściu do kolejnych związków nawet na wiele lat, a czasem na całe życie.

Wiele wypowiedzi ludzi doświadczonych zdradą wskazuje jednak, że kobiety odzyskują spokój i radość życia w ciągu maksymalnie kilku lat od rozstania lub rozwodu. Niektóre już po kilku, kilkunastu miesiącach zaczynają wracać do normalnego życia i… zauważają siebie i swoje potrzeby, otwierają się na stare i nowe znajomości, wreszcie, są w stanie zaangażować się w relacje uczuciowe z nowymi partnerami. I paradoksalnie, stwierdzają często, że te nowe relacje są znacznie lepsze od poprzednich doświadczeń, nowy partner jest przystojniejszy, bardziej uczuciowy, troskliwy i rozumiejący potrzeby kobiety, dzieci są spokojne i szczęśliwe, a sprawy materialne układają się jak najbardziej poprawnie. Pozostaje tylko często żal do samej siebie… – dlaczego czekałam tak długo, aby zakończyć tę gehennę?... – dlaczego nie zdecydowałam się wcześniej, marnując najlepsze lata mojego życia… – dlaczego myślałam, że tylko pełna rodzina oznacza szczęście dla moich dzieci… – dlaczego czułam się skazana na męża, który choćby pił, bił i zdradzał, to jednak mu przysięgałam… i dlaczego wydawało mi się, że nic dobrego już mnie w życiu nie spotka… (???)

No właśnie! DLACZEGO???!!!

Okazuje się, że większość kobiet “po przejściach”, po pewnym czasie nie żałuje swojej decyzji, bez względu na to, czy znalazły nowego partnera, czy też nie, czy miały problemy finansowe, czy też nie. Znalazły jednak to, czego zawsze im brakowało – spokój i pozytywną samoocenę.
Są oczywiście wyjątki, niektórzy nie mogą >>wyleczyć się<< z toksycznej miłości i uważają, że nic dobrego ich już w życiu nie spotka. Jakże się mylą... Zobacz sama, wszystko znajdziesz w książce JEGO ZDRADA. Historie prawdziwe. Zawsze jest też wersja e-booka, którą możesz otrzymać anonimowo. Wystarczy podać adres e-mail do wysyłki.

Z pozdrowieniami!

Natasza Newidelska